kitinerary - en to ka translation catalogue (30 entries)

[ctx: canceled train/flight/loading reservation]
en: Canceled: %1
ka: გაუქმებულია: %1

en: Flight %1 from %2 to %3
ka: ფრენა %1 %2-დან %3-მდე

en: Boarding for flight %1
ka: ჩაჯდომა ფრენისთვის %1

en: Boarding for flight %1 at gate %2
ka: ჩაჯდომა ფრენისთვის %1 გეითთან %2

en: Boarding time: %1
ka: ჩაჯდომის დრო: %1

[ctx: flight departure gate]
en: Departure gate: %1
ka: გაფრენის გეითი: %1

en: Boarding group: %1
ka: ჩაჯდომის ჯგუფი: %1

en: Seat: %1
ka: სავარძელი: %1

en: Booking reference: %1
ka: ჯავშანის ბმა: %1

en: Train %1 from %2 to %3
ka: მატარებელი %1 %2-დან %3-მდე

en: Departure platform: %1
ka: გასვლის პლატფორმა: %1

en: Coach: %1
ka: გამძღოლი: %1

en: Arrival platform: %1
ka: ჩამოსვლის პლატფორმა: %1

en: Bus %1 from %2 to %3
ka: ავტობუსი %1 %2-დან %3-მდე

en: Ferry from %1 to %2
ka: ბორანი %1-დან %2-მდე

en: Ticket number: %1
ka: ბილეთის ნომერი: %1

en: Hotel reservation: %1
ka: სასტუმროს რეზერვაცია: %1

en: Check-in: %1
ka: ჩეკინი: %1

en: Check-out: %1
ka: ჩეკაუტი: %1

en: Phone: %1
ka: ტელეფონი: %1

en: Email: %1
ka: ელფოსტა: %1

en: Website: %1
ka: ვებსაიტი: %1

en: Entrance for %1
ka: შესასვლელი: %1

en: Restaurant reservation: %1
ka: რესტორანის ჯავშანი: %1

en: Number of people: %1
ka: ხალხის რაოდენობა: %1

en: Under name: %1
ka: სახელით: %1

en: Rental car reservation: %1
ka: მანქანის ქირაობა: %1

en: Pickup location: %1
    %2
ka: აყვანის მდებარეობა: %1
    %2

en: Dropoff location: %1
    %2
ka: ჩამოსმის მდებარეობა: %1
    %2

en: Reservation reference: %1
    Under name: %2
    Pickup location: %3
ka: რეზერვაციის მიბმა: %1
    სახელით: %2
    აყვანის მდებარეობა: %3
