kitinerary - en to lv translation catalogue (30 entries)

[ctx: canceled train/flight/loading reservation]
en: Canceled: %1
lv: Atcelts: %1

en: Flight %1 from %2 to %3
lv: Lidojums „%1“ no %2 uz %3

en: Boarding for flight %1
lv: Iekāpšana lidojumam „%1“

en: Boarding for flight %1 at gate %2
lv: Iekāpšana lidojumam „%1“ pie vārtiem „%2“

en: Boarding time: %1
lv: Iekāpšanas laiks: %1

[ctx: flight departure gate]
en: Departure gate: %1
lv: Izlidošanas vārti: %1

en: Boarding group: %1
lv: Iekāpšanas grupa: %1

en: Seat: %1
lv: Sēdvieta: %1

en: Booking reference: %1
lv: Reģistrācijas atsauce: %1

en: Train %1 from %2 to %3
lv: Vilciens „%1“ no %2 uz %3

en: Departure platform: %1
lv: Atiešanas platforma: %1

en: Coach: %1
lv: Autobuss: „%1“

en: Arrival platform: %1
lv: Piebraukšanas platforma: %1

en: Bus %1 from %2 to %3
lv: Autobuss „%1“ no %2 uz %3

en: Ferry from %1 to %2
lv: Prāmis no %1 uz %2

en: Ticket number: %1
lv: Biļetes numurs: %1

en: Hotel reservation: %1
lv: Viesnīcas rezervācija: %1

en: Check-in: %1
lv: Ierakstīšanās: %1

en: Check-out: %1
lv: Izrakstīšanās: %1

en: Phone: %1
lv: Tālrunis: %1

en: Email: %1
lv: E-pasts: %1

en: Website: %1
lv: Tīmekļa vietne: %1

en: Entrance for %1
lv: Ieeja %1

en: Restaurant reservation: %1
lv: Restorāna rezervācija: %1

en: Number of people: %1
lv: Cilvēku skaits: %1

en: Under name: %1
lv: Uz vārda: %1

en: Rental car reservation: %1
lv: Nomas auto rezervācija: %1

en: Pickup location: %1
    %2
lv: Paņemšanas vieta: %1
    %2

en: Dropoff location: %1
    %2
lv: Galamērķis: %1
    %2

en: Reservation reference: %1
    Under name: %2
    Pickup location: %3
lv: Rezervācijas atsauce: %1
    Uz vārda: %2
    Paņemšanas vieta: %3
