kjots - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: KDE note taking utility
bg: Програма за бележки

en: Original author
bg: Първоначален автор

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
bg: Пауза в минути, през които ще се извършва автоматичен запис на промените.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
bg: &Запис на всеки:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
bg: 1 минута

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
bg:  минути

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
bg: При включен "Автоматичен запис на промените", KJots ще запазва автоматично промените, направени в книгите през зададения по-долу интервал.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
bg: П&ериодичен запис на промените

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
bg: Автоматичен запис на книгите.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
bg: Интервал, след който ще се извършва автоматичен запис.

en: &Configure KJots...
bg: &Настройки на KJots...

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
bg: &Форматиране

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
bg: &Отиване

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
bg: Лента с инструменти за текст

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
bg: Лента за форматиране

en: &Bookmarks
bg: &Отметки

en: Export
bg: Изнасяне

en: To Text File...
bg: В текстов файл...

en: To HTML File...
bg: В HTML файл...

en: Next Book
bg: Следваща книга

en: Previous Book
bg: Предишна книга

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
bg: Съдържание

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
bg: Управление на препратка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
bg: Адрес на препратката:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
bg: Нова страница
