kjots-1.1 - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Original author
br: Oberour kentañ

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
br: 1 munudenn

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
br:  munutoù

en: &Bookmarks
br: &Sinedoù

en: Export
br: Ezporzh

en: To Text File...
br: D'ar restr skrid ...

en: To HTML File...
br: D'ar restr HTML ...

en: Next Book
br: Levr a heul

en: Previous Book
br: Levr diaraok
