kjots - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: KDE note taking utility
cs: Poznámkový blok pro KDE

en: Copyright © 1997–2020 KJots authors
cs: Autorská práva © 1997–2020 autoři KJots

en: Maintainer
cs: Správce

en: Port to KDE Frameworks 5
cs: Port do KDE Frameworks 5

en: Original author
cs: Původní autor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
cs: Počet minut, než KJots automaticky uloží změny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
cs: Uložit k&aždých:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
cs: 1 minuta

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
cs:  minut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
cs: Je-li zapnuto "Průběžně ukládat změny", KJots bude v daném intervalu automaticky ukládat provedené změny v knihách.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
cs: Průběžně uk&ládat změny

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
cs: Jestli se knihy mají ukládat automaticky.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
cs: Interval v minutách, v jakém mají být knihy automaticky ukládány.

[ctx: @info:action]
en: Speak Text
cs: Přečíst text

[ctx: @action]
en: Copy &Into Page Title
cs: Zkopírovat &do názvu strany...

[ctx: @action creates and manages hyperlinks]
en: Link
cs: Odkaz

[ctx: @action]
en: Auto Bullet List
cs: Automatický seznam s odrážkami

[ctx: @action]
en: Auto Decimal List
cs: Automatický číslovaný seznam

[ctx: @action]
en: Insert Date
cs: Vložit datum

[ctx: @title:column]
en: Name
cs: Název

[ctx: @title:column title of a note]
en: Title
cs: Název

[ctx: @title:column creation date and time of a note]
en: Created
cs: Vytvořeno

[ctx: @title:column last modification date and time of a note]
en: Modified
cs: Změněno

[ctx: @title:column size of a note]
en: Size
cs: Velikost

en: &Configure KJots...
cs: &Nastavit KJots...

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
cs: F&ormát

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
cs: Pře&jít

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
cs: Nás&troje

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
cs: Nástrojový panel pro práci s textem

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
cs: Panel nástrojů pro formátování

note: i18n: ectx: ToolBar (toolsToolBar)
en: Tools Toolbar
cs: Panel s nástroji

en: &Bookmarks
cs: &Záložky

en: Export
cs: Exportovat

en: To Text File...
cs: Do textového souboru...

en: To HTML File...
cs: Do HTML souboru...

en: Next Book
cs: Následující kniha

en: Previous Book
cs: Předchozí kniha

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
cs: Dva sloupce

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
cs: Tři sloupce

[ctx: @title:window config dialog page]
en: Misc
cs: Různé

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
cs: Obsah

en: <qt>Could not open "%1" for writing</qt>
cs: <qt>Nelze otevřít "%1" pro zápis</qt>

en: Close Document
cs: Zavřít dokument

en: Error message:
    %1
cs: Chybové hlášení:
    %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
cs: Spravovat odkaz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
cs: URL odkazu:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
cs: Nová strana

en: New Note Book...
cs: Nová kniha poznámek...

[ctx: @title:window]
en: New Note Book
cs: Nová kniha poznámek

en: Copy Note | Copy %1 Notes
cs[0]: Kopírovat poznámku
cs[1]: Kopírovat %1 poznámky
cs[2]: Kopírovat %1 poznámek

en: Copy the selected notes to the clipboard.
cs: Zkopírovat vybrané poznámky do schránky.

en: Delete Note | Delete %1 Notes
cs[0]: Smazat poznámku
cs[1]: Smazat %1 poznámky
cs[2]: Smazat %1 poznámek

en: Do you really want to delete the selected note? | Do you really want to delete %1 notes?
cs[0]: Opravdu si přejete smazat zvolenou poznámku?
cs[1]: Opravdu si přejete smazat %1 zvolené poznámky?
cs[2]: Opravdu si přejete smazat %1 zvolených poznámek?

[ctx: @title:window]
en: Delete Note? | Delete Notes?
cs[0]: Smazat poznámku?
cs[1]: Smazat poznámku?
cs[2]: Smazat poznámku?

en: Cut Note | Cut %1 Notes
cs[0]: Vyjmout poznámku
cs[1]: Vyjmout %1 poznámky
cs[2]: Vyjmout  %1 poznámek

en: Paste failed
cs: Vložení selhalo

[ctx: @action]
en: Pin Note | Pin Notes
cs[0]: Připnout poznámku
cs[1]: Připnout poznámky
cs[2]: Připnout poznámky

en: Pin selected notes
cs: Připnout vybrané poznámky

[ctx: @action]
en: Unpin Note | Unpin Notes
cs[0]: Odepnout poznámku
cs[1]: Odepnout poznámky
cs[2]: Odepnout poznámky

en: Unpin selected notes
cs: Odepnout vybrané poznámky

en: &New Note
cs: &Nová poznámka
