kjots - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: KJots
eo: Notlibro

en: Original author
eo: Origina aŭtoro

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
eo: minutoj

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
eo: F&ormato

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
eo: Navi&gi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj

en: &Bookmarks
eo: &Legosignoj

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
eo: Mastrumi ligilon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
eo: URL Ligo:
