kjots - en to et translation catalogue (80 entries)

en: KDE note taking utility
et: KDE tööriist märkmete ülestähendamiseks

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Original author
et: Algne autor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
et: See on viivitus kahe automaatse muudatuste salvestamise vahel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
et: Salvestamine &iga:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
et: 1 minuti järel

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
et:  minuti järel

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
et: Kui "muudatuste perioodiline salvestamine" on lubatud, salvestab KJots muudatused iga allpool määratud intervalli tagant.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
et: Muudatuste perioodiline &salvestamine

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
et: Kas salvestada raamatud automaatselt.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
et: Minutid, mille järel raamatud automaatselt salvestatakse.

[ctx: @info:tooltip %1 is hyperlink address]
en: Click to follow the hyperlink: %1
et: Klõps hüperlingi avamiseks: %1

[ctx: @info:tooltip %1 is hyperlink address]
en: Ctrl+click to follow the hyperlink: %1
et: Ctrl+klõps hüperlingi avamiseks: %1

en: &Configure KJots...
et: K&Jotsi seadistamine ...

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
et: V&ormindus

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
et: &Liikumine

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
et: Tekstiriba

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
et: Vormindusriba

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: Export
et: Eksport

en: To Text File...
et: Tekstifaili...

en: To HTML File...
et: HTML-faili...

en: Next Book
et: Järgmine raamat

en: Previous Book
et: Eelmine raamat

[ctx: @title:window config dialog page]
en: Misc
et: Muu

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
et: Sisukord

en: <qt>Could not open "%1" for writing</qt>
et: <qt>""%1" avamine kirjutamiseks nurjus</qt>

[ctx: @title:window]
en: Multiple selection
et: Mitu valikut

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
et: Lingi haldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
et: Lingi URL:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
et: Uus lehekülg

en: New Note Book...
et: Uus raamat ...

en: Add a new note book to the currently selected bookshelf.
et: Uue raamatu lisamine parajasti valitud riiulile.

[ctx: @title:window]
en: New Note Book
et: Uus raamat

en: Could not create note book: %1
et: Raamatu loomine nurjus: %1

en: Note book creation failed
et: Raamatu loomine nurjus

en: Copy Note Book | Copy %1 Note Books
et[0]: Kopeeri raamat
et[1]: Kopeeri %1 raamatut

en: Copy the selected note books to the clipboard.
et: Valitud raamatute kopeerimine lõikepuhvrissse.

en: Delete Note Book | Delete %1 Note Books
et[0]: Kustuta raamat
et[1]: Kustuta %1 raamatut

en: Delete the selected note books from the bookshelf.
et: Valitud raamatute kustutamine riiulist.

en: Do you really want to delete this note book and all its contents? | Do you really want to delete %1 note books and all their contents?
et[0]: Kas tõesti kustutada see raamat ja kogu selle sisu?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 raamatut ja kogu nende sisu?

[ctx: @title:window]
en: Delete note book? | Delete note books?
et[0]: Kas kustutada raamat?
et[1]: Kas kustutada raamatud?

en: Could not delete note book: %1
et: Raamatu kustutamine nurjus: %1

en: Note book deletion failed
et: Raamatu kustutamine nurjus

en: Update Note Book | Update %1 Note Books
et[0]: Uuenda raamatut
et[1]: Uuenda %1 raamatut

en: Update the content of the selected note books.
et: Valitud raamatute sisu uuendamine.

en: Cut Note Book | Cut %1 Note Books
et[0]: Lõika raamat
et[1]: Lõika %1 raamatut

en: Cut the selected note books from the bookshelf.
et: Valitud raamatute lõikamine riiulist.

en: Note Book Properties...
et: Raamatu omadused ...

en: Open a dialog to edit the properties of the selected note book.
et: Dialoogi avamine valitud raamatu omaduste muutmiseks.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Note Book %1
et: Raamatu %1 omadused

en: Copy Note | Copy %1 Notes
et[0]: Kopeeri märge
et[1]: Kopeeri %1 märget

en: Copy the selected notes to the clipboard.
et: Valitud märkmete kopeerimine lõikepuhvrisse.

en: Delete Note | Delete %1 Notes
et[0]: Kustuta märge
et[1]: Kustuta %1 märget

en: Delete the selected notes from the note book.
et: Valitud märkmete kustutamine raamatust.

en: Do you really want to delete the selected note? | Do you really want to delete %1 notes?
et[0]: Kas tõesti kustutada valitud märge?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 märget?

[ctx: @title:window]
en: Delete Note? | Delete Notes?
et[0]: Kas kustutada märge?
et[1]: Kas kustutada märkmed?

en: Could not delete note: %1
et: Märkme kustutamine nurjus: %1

en: Note deletion failed
et: Märkme kustutamine nurjus

en: Cut Note | Cut %1 Notes
et[0]: Lõika märge
et[1]: Lõika %1 märget

en: Cut the selected notes from the note book.
et: Valitud märkmete lõikamine raamatust.

en: Add &Bookshelf...
et: Lisa &riiul ...

en: Add a new bookshelf<p>You will be presented with a dialog where you can select the type of the bookshelf that shall be added.</p>
et: Uue riiuli lisamine.<p>Avatakse dialoog, kus saab valida lisatava riiuli tüübi.</p>

[ctx: @title:window]
en: Add Bookshelf
et: Riiuli lisamine

en: Could not create bookshelf: %1
et: Riiuli loomine nurjus: %1

en: Bookshelf creation failed
et: Riiuli loomine nurjus

en: &Delete Bookshelf | &Delete %1 Bookshelfs
et[0]: &Kustuta riiul
et[1]: &Kustuta %1 riiulit

en: Delete the selected bookshelfs<p>The currently selected bookshelfs will be deleted, along with all the notes they contain.</p>
et: Valitud riiulite kustutamine.<p>Parajasti valitud riiulid kustutatakse koos kõigi neil paiknevate märkmetega.</p>

en: Do you really want to delete this bookshelf? | Do you really want to delete %1 bookshelfs?
et[0]: Kas tõesti kustutada see riiul?
et[1]: Kas tõesti kustutada %1 riiulit?

[ctx: @title:window]
en: Delete Bookshelf? | Delete Bookshelfs?
et[0]: Kas kustutada riiul?
et[1]: Kas kustutada riiulid?

en: Bookshelf Properties...
et: Riiuli omadused ...

en: Open a dialog to edit properties of the selected bookshelf.
et: Dialoogi avamine valitud riiuli omaduste muutmiseks.

en: Update Bookshelf | Update %1 Bookshelfs
et[0]: Uuenda riiulit
et[1]: Uuenda %1 riiulit

en: Updates the content of all note books of the selected bookshelfs.
et: Valitud riiuli kõigi raamatute uuendamine.

en: Could not paste note: %1
et: Märkme asetamine nurjus: %1

en: Paste failed
et: Asetamine nurjus

en: &New Note
et: &Uus märge

en: Add a new note to a selected note book
et: Uue märkme lisamine valitud raamatusse.
