kjots - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: KDE note taking utility
kk: KDE шағын дәптер утилитасы

en: Original author
kk: Бастапқы авторы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
kk: KJots өзгерістерді автоматты түрде сақтап тұратын уақыт аралығы.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
kk: С&ақтау аралығы:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
kk: 1 минут

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
kk:  минут

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
kk: "Мезгіллі автосақтау" белгісі қойылса, KJots автоматты түрде, төменде көрсетілген мезгіл сайын, дәптерлердегі өзгерістерді сақтап тұрады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
kk: Өзгерістерді мезгіллі &сақтап тұру

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
kk: Автосақтау болу-болмауы.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
kk: Дәптерлер автоматты түрде сақталатын минуттағы уақыт аралығы.

en: &Configure KJots...
kk: KJots &баптауы...

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
kk: Пі&шім

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: &Құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
kk: Мәтін құралдары

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
kk: Пішімдеу құралдары

en: &Bookmarks
kk: &Бетбелгілер

en: Export
kk: Экспорттау

en: To Text File...
kk: Мәтін файлға...

en: To HTML File...
kk: HTML файлға...

en: Next Book
kk: Келесі дәптер

en: Previous Book
kk: Алдыңғы дәптер

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
kk: Мазмұны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
kk: Сілтеме URL:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
kk: Жаңа бет
