kjots - en to km translation catalogue (26 entries)

en: KDE note taking utility
km: ឧបករណ៍​កត់ត្រា​របស់ KDE

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម​

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
km: នេះ​គឺ​ជា​ចំនួន​នាទី​ដែល KJots នឹង​រង់​ចាំ មុន​នឹង​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
km: រក្សាទុករៀងរាល់ ៖​

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
km: ១ នាទី​

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
km:  នាទី​

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
km: នៅ​ពេល​ធីក "អនុញ្ញាត​ឲ្យ​រក្សាទុក​តាម​កាល​​កំណត់​​" KJots នឹង​រក្សាទុក​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​នូវ​​​​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ដែល​បាន​ធ្វើ​ចំពោះ​សៀវភៅ​ នៅ​​ចន្លោះ​ពេល​​ដែល​បាន​កំណត់​​ខាង​ក្រោម​ ។

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
km: រក្សាទុក​ការផ្លាស់ប្ដូរ​​​តាម​កាល​​កំណត់

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
km: ថា​តើ​គួរ​រក្សាទុក​សៀវភៅ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ​ឬ​ទេ ។

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
km: ចន្លោះ​ពេល​គិត​ជា​នាទី ដែល​​​សៀវភៅ​ណាមួយ​គួរតែ​ត្រូវបាន​រក្សាទុក​​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។

en: &Configure KJots...
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ KJots...

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
km: ទ្រង់ទ្រាយ​

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
km: ទៅ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
km: ឧបករណ៍​

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​អត្ថបទ​

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​ទ្រង់ទ្រាយ

en: &Bookmarks
km: ចំណាំ​

en: Export
km: នាំចេញ​

en: To Text File...
km: ទៅ​ឯកសារ​អត្ថបទ​...

en: To HTML File...
km: ទៅ​ឯកសារ​របស់​ HTML...​

en: Next Book
km: សៀវភៅ​បន្ទាប់

en: Previous Book
km: សៀវភៅ​មុន

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
km: តារាង​មាតិកា​

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
km: គ្រប់គ្រង​តំណ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
km: ភ្ជាប់​ URL ៖

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
km: ទំព័រ​ថ្មី
