kjots - en to mai translation catalogue (10 entries)

en: Aaron J. Seigo
mai: एरान जे. सीगो

en: Original author
mai: मूल लेखक

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
mai: 1 मिनट

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
mai: जाउ (&G)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
mai: अओजार (&T)

en: &Bookmarks
mai: पुस्तचिह्न (&B)

en: Export
mai: निर्यात

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
mai: विषयसूचीक सारणी

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
mai: कड़ीसभ क' प्रबंधन करू

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
mai: कड़ी यूआरएल:
