kjots - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: KJots
ne: केडीई जोट्स

en: KDE note taking utility
ne: उपयोगिता लिइरहेको केडीई टिपोट

en: Pradeepto K. Bhattacharya
ne: प्रदिप देखि के. भट्टचार्य सम्म

en: Jaison Lee
ne: जइसन ली

en: Aaron J. Seigo
ne: आरोन जे. सेइगो

en: Stanislav Kljuhhin
ne: स्तानिस्लाभ कल्जुहिन

en: Christoph Neerfeld
ne: क्रिस्टोफ नैर्फेल्ड

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
ne: परिवर्तन स्वचालित रूपमा बचत गर्नु अगाडि केडीई जोट्स ले प्रतिक्षा गर्ने मिनेट ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
ne: प्रत्येक बचत गर्नुहोस्:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
ne: १ मिनेट

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
ne:  मिनेट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
ne: आवधिक रूपमा परिवर्तन बचत गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
ne: पुस्तक स्वचालित रूपमा बचत गर्ने या नगर्ने ।

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
ne: पुस्तक स्वचालित रूपमा बचत गर्नु पर्ने मिनेटमा अन्तराल

en: &Bookmarks
ne: पुस्तकचिनो

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: To Text File...
ne: पाठ फाइलमा...

en: To HTML File...
ne: HTML फाइलमा...

en: Next Book
ne: पछिल्लो पुस्तक

en: Previous Book
ne: अघिल्लो पुस्तक
