kjots - en to oc translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
oc: 1 minuta

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
oc:  minutas

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
oc: &Anar

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
oc: &Espleches

en: &Bookmarks
oc: &Favorits

en: Export
oc: Exportar
