kjots - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: KDE note taking utility
sk: KDE poznámkový nástroj

en: Maintainer
sk: Správca

en: Original author
sk: Pôvodný autor

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
sk: Toto je počet minút, ktoré KJots počká pred automatickým uložením zmien.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
sk: Uložiť &každých:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
sk: 1 minúta

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
sk:  minúty

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
sk: Ak je zaškrtnuté "Ukladať zmeny periodicky", KJots automaticky uloží zmeny urobené v knihách v definovanom intervale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
sk: Ukladať zmeny periodicky

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
sk: Či sa majú knihy ukladať automaticky.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
sk: Interval v minútach, v ktorom sa knihy ukladajú automaticky.

en: &Configure KJots...
sk: &Nastaviť KJots...

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
sk: F&ormát

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
sk: Pre&jsť

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
sk: Panel nástrojov pre text

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
sk: Panel formátovacích nástrojov

en: &Bookmarks
sk: &Záložky

en: Export
sk: Exportovať

en: To Text File...
sk: Do textového súboru...

en: To HTML File...
sk: Do súboru HTML...

en: Next Book
sk: Ďaľšia kniha

en: Previous Book
sk: Predchádzajúca kniha

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
sk: Obsah

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
sk: Spravovať odkaz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
sk: URL odkazu:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
sk: Nová strana
