kjots - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
ug:  مىنۇت

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
ug: پىچىمى(&O)

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
ug: يۆتكەل(&G)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
ug: تېكىست قورال بالداق

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
ug: پىچىم قورال بالدىقى

en: &Bookmarks
ug: خەتكۈچلەر(&B)

en: Export
ug: ئېكسپورت قىل

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
ug: مەزمۇن مۇندەرىجىسى

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
ug: ئۇلانما باشقۇرۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
ug: ئۇلانما URL:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
ug: يېڭى بەت
