kjots - en to uk translation catalogue (122 entries)

en: KDE note taking utility
uk: Утиліта KDE для запису нотаток

en: Copyright © 1997–2020 KJots authors
uk: © Автори KJots, 1997–2020

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Port to KDE Frameworks 5
uk: Портування на KDE Frameworks 5

en: Original author
uk: Перший автор

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
uk: Це стільки хвилин KJots зачекає перш ніж автоматично зберегти зміни.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
uk: Зберегти ко&жні:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
uk: 1 хвилина

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
uk:  хвилин

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: When "Save changes periodically" is checked, KJots will automatically save changes made to books at the interval defined below.
uk: Якщо позначено пункт «Періодично зберігати зміни», програма автоматично зберігатиме зміни в книгах через інтервали вказані нижче.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
uk: Періодично &зберігати зміни

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
uk: Чи книги повинні бути збережені автоматично.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
uk: Інтервал у хвилинах, через який книги мають зберігатись автоматично.

[ctx: @info:action]
en: Speak Text
uk: Виголосити текст

[ctx: @info:tooltip %1 is hyperlink address]
en: Click to follow the hyperlink: %1
uk: Клацніть, щоб перейти за гіперпосиланням %1

[ctx: @info:tooltip %1 is a full path to note (i.e. Notes / Notebook / Note)]
en: Click to open note: %1
uk: Клацніть, щоб відкрити нотатку %1

[ctx: @info:tooltip %1 is a full path to book (i.e. Notes / Notebook)]
en: Click to open book: %1
uk: Клацніть, щоб відкрити книгу %1

[ctx: @action]
en: Copy &Into Page Title
uk: Скопіювати &в заголовок сторінки

[ctx: @action creates and manages hyperlinks]
en: Link
uk: Посилання

[ctx: @action]
en: Auto Bullet List
uk: Автоматичний список із пунктами

[ctx: @action]
en: Auto Decimal List
uk: Автоматичний десятковий перелік

[ctx: @action]
en: Insert Date
uk: Вставити дату

[ctx: @info:tooltip %1 is a full path to note (i.e. Notes / Notebook / Note)]
en: Ctrl+click to open note: %1
uk: Ctrl+клацання, щоб відкрити нотатку %1

[ctx: @info:tooltip %1 is a full path to book (i.e. Notes / Notebook)]
en: Ctrl+click to open book: %1
uk: Ctrl+клацання, щоб відкрити книгу %1

[ctx: @info:tooltip %1 is hyperlink address]
en: Ctrl+click to follow the hyperlink: %1
uk: Ctrl+клацання, щоб перейти за гіперпосиланням %1

en: Enter link URL, or another note or note book...
uk: Введіть адресу посилання, іншу нотатку або нотатник…

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column title of a note]
en: Title
uk: Заголовок

[ctx: @title:column creation date and time of a note]
en: Created
uk: Створено

[ctx: @title:column last modification date and time of a note]
en: Modified
uk: Змінено

[ctx: @title:column size of a note]
en: Size
uk: Розмір

en: &Configure KJots...
uk: &Налаштувати KJots…

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
uk: Ф&ормат

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uk: &Перехід

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головна панель інструментів

note: i18n: ectx: ToolBar (textToolBar)
en: Text Toolbar
uk: Пенал тексту

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
uk: Пенал форматування

note: i18n: ectx: ToolBar (toolsToolBar)
en: Tools Toolbar
uk: Панель інструментів

en: &Bookmarks
uk: &Закладки

en: Export
uk: Експортувати

en: To Text File...
uk: До текстового файла...

en: To HTML File...
uk: До файла HTML...

en: Next Book
uk: Наступна книга

en: Previous Book
uk: Попередня книга

[ctx: @action:inmenu]
en: Two Columns
uk: У два стовпчики

[ctx: @action:inmenu]
en: Three Columns
uk: У три стовпчики

[ctx: @title:window config dialog page]
en: Misc
uk: Інше

[ctx: Header for 'Table of contents' section of rendered output]
en: Table of contents
uk: Зміст

en: <qt>Could not open "%1" for writing</qt>
uk: <qt>Не вдалося відкрити «%1» для записування</qt>

[ctx: @title:window]
en: Multiple selection
uk: Позначено декілька записів

en: Unable to save the note.
    You can save your note to a local file using the "File - Export" menu,
    otherwise you will lose your changes!
    Do you want to close anyways?
uk: Не вдалося зберегти нотатку.
    Ви можете зберегти нотатку до локального файла за допомогою пункту меню «Файл → Експортувати».
    Якщо ви цього не зробите, зміни буде втрачено!
    Хочете закрити вікно попри це?

en: Close Document
uk: Закрити документ

en: Error message:
    %1
uk: Повідомлення про помилку:
    %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LinkDialog)
en: Manage Link
uk: Керування посиланням

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Link &Text:
uk: &Текст посилання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, linkUrlLabel)
en: Link URL:
uk: Адреса URL посилання:

[ctx: The default name for new pages.]
en: New Page
uk: Нова сторінка

en: New Note Book...
uk: Створити нотатник…

en: Add a new note book to the currently selected bookshelf.
uk: Додати новий нотатник на поточну позначену книжкову полицю.

[ctx: @title:window]
en: New Note Book
uk: Новий нотатник

en: Could not create note book: %1
uk: Не вдалося створити нотатник: %1

en: Note book creation failed
uk: Не вдалося створити нотатник

en: Copy Note Book | Copy %1 Note Books
uk[0]: Копіювати %1 нотатник
uk[1]: Копіювати %1 нотатники
uk[2]: Копіювати %1 нотатників
uk[3]: Копіювати нотатник

en: Copy the selected note books to the clipboard.
uk: Копіювати позначені нотатники до буфера обміну даними.

en: Delete Note Book | Delete %1 Note Books
uk[0]: Вилучити %1 нотатник
uk[1]: Вилучити %1 нотатники
uk[2]: Вилучити %1 нотатників
uk[3]: Вилучити нотатник

en: Delete the selected note books from the bookshelf.
uk: Вилучити позначені нотатники з книжкової полиці.

en: Do you really want to delete this note book and all its contents? | Do you really want to delete %1 note books and all their contents?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити %1 нотатник і увесь їхній вміст?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити %1 нотатники і увесь їхній вміст?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити %1 нотатників і увесь їхній вміст?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити нотатник і увесь його вміст?

[ctx: @title:window]
en: Delete note book? | Delete note books?
uk[0]: Вилучити ці нотатники?
uk[1]: Вилучити ці нотатники?
uk[2]: Вилучити ці нотатники?
uk[3]: Вилучити цей нотатник?

en: Could not delete note book: %1
uk: Не вдалося вилучити нотатник: %1

en: Note book deletion failed
uk: Не вдалося вилучити нотатник

en: Update Note Book | Update %1 Note Books
uk[0]: Оновити %1 нотатник
uk[1]: Оновити %1 нотатники
uk[2]: Оновити %1 нотатників
uk[3]: Оновити нотатник

en: Update the content of the selected note books.
uk: Оновити вміст позначених нотатників.

en: Cut Note Book | Cut %1 Note Books
uk[0]: Вирізати %1 нотатник
uk[1]: Вирізати %1 нотатники
uk[2]: Вирізати %1 нотатників
uk[3]: Вирізати нотатник

en: Cut the selected note books from the bookshelf.
uk: Вирізати позначені нотатники з книжкової полиці.

en: Note Book Properties...
uk: Властивості нотатника…

en: Open a dialog to edit the properties of the selected note book.
uk: Відкрити діалогове вікно для зміни властивостей позначеного нотатника.

[ctx: @title:window]
en: Properties of Note Book %1
uk: Властивості нотатника %1

en: Copy Note | Copy %1 Notes
uk[0]: Копіювати %1 нотатку
uk[1]: Копіювати %1 нотатки
uk[2]: Копіювати %1 нотаток
uk[3]: Копіювати нотатку

en: Copy the selected notes to the clipboard.
uk: Копіювати позначені нотатки до буфера обміну даними.

en: Delete Note | Delete %1 Notes
uk[0]: Вилучити %1 нотатку
uk[1]: Вилучити %1 нотатки
uk[2]: Вилучити %1 нотаток
uk[3]: Вилучити нотатку

en: Delete the selected notes from the note book.
uk: Вилучити позначені нотатки з нотатника.

en: Do you really want to delete the selected note? | Do you really want to delete %1 notes?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити %1 нотатку?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити %1 нотатки?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити %1 нотаток?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити позначену нотатку?

[ctx: @title:window]
en: Delete Note? | Delete Notes?
uk[0]: Вилучити нотатки?
uk[1]: Вилучити нотатки?
uk[2]: Вилучити нотатки?
uk[3]: Вилучити нотатку?

en: Could not delete note: %1
uk: Не вдалося вилучити нотатку: %1

en: Note deletion failed
uk: Не вдалося вилучити нотатку

en: Cut Note | Cut %1 Notes
uk[0]: Вирізати %1 нотатку
uk[1]: Вирізати %1 нотатки
uk[2]: Вирізати %1 нотаток
uk[3]: Вирізати нотатку

en: Cut the selected notes from the note book.
uk: Вирізати позначені нотатки з нотатника.

en: Add &Bookshelf...
uk: Додати &книжкову полицю…

en: Add a new bookshelf<p>You will be presented with a dialog where you can select the type of the bookshelf that shall be added.</p>
uk: Додати нову книжкову полицю<p>Програма відкриє діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете визначити тип нової книжкової полиці.</p>

[ctx: @title:window]
en: Add Bookshelf
uk: Додавання книжкової полиці

en: Could not create bookshelf: %1
uk: Не вдалося створити книжкову полицю: %1

en: Bookshelf creation failed
uk: Не вдалося створити книжкову полицю

en: &Delete Bookshelf | &Delete %1 Bookshelfs
uk[0]: Ви&лучити %1 книжкову полицю
uk[1]: Ви&лучити %1 книжкові полиці
uk[2]: Ви&лучити %1 книжкових полиць
uk[3]: Ви&лучити книжкову полицю

en: Delete the selected bookshelfs<p>The currently selected bookshelfs will be deleted, along with all the notes they contain.</p>
uk: Вилучити позначені книжкові полиці<p>Буде вилучено поточні позначені книжкові полиці та усі нотатки, що на них містяться.</p>

en: Do you really want to delete this bookshelf? | Do you really want to delete %1 bookshelfs?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити %1 книжкову полицю?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити %1 книжкові полиці?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити %1 книжкових полиць?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити цю книжкову полицю?

[ctx: @title:window]
en: Delete Bookshelf? | Delete Bookshelfs?
uk[0]: Вилучити полиці?
uk[1]: Вилучити полиці?
uk[2]: Вилучити полиці?
uk[3]: Вилучити полицю?

en: Bookshelf Properties...
uk: Властивості книжкової полиці…

en: Open a dialog to edit properties of the selected bookshelf.
uk: Відкрити діалогове вікно для зміни властивостей позначеної книжкової полиці.

en: Update Bookshelf | Update %1 Bookshelfs
uk[0]: Оновити %1 полицю
uk[1]: Оновити %1 полиці
uk[2]: Оновити %1 полиць
uk[3]: Оновити полицю

en: Updates the content of all note books of the selected bookshelfs.
uk: Оновлює вміст усіх нотатників на позначених полицях.

en: Could not paste note: %1
uk: Не вдалося вставити нотатку: %1

en: Paste failed
uk: Спроба вставлення зазнала невдачі

[ctx: @action]
en: Lock Note | Lock Notes
uk[0]: Заблокувати нотатки
uk[1]: Заблокувати нотатки
uk[2]: Заблокувати нотатки
uk[3]: Заблокувати нотатку

en: Lock selected notes
uk: Заблокувати позначені нотатки

[ctx: @action]
en: Unlock Note | Unlock Notes
uk[0]: Розблокувати нотатки
uk[1]: Розблокувати нотатки
uk[2]: Розблокувати нотатки
uk[3]: Розблокувати нотатку

en: Unlock selected notes
uk: Розблокувати позначені нотатки

[ctx: @action]
en: Pin Note | Pin Notes
uk[0]: Пришпилити нотатки
uk[1]: Пришпилити нотатки
uk[2]: Пришпилити нотатки
uk[3]: Пришпилити нотатку

en: Pin selected notes
uk: Пришпилити позначені нотатки

[ctx: @action]
en: Unpin Note | Unpin Notes
uk[0]: Відшпилити нотатки
uk[1]: Відшпилити нотатки
uk[2]: Відшпилити нотатки
uk[3]: Відшпилити нотатку

en: Unpin selected notes
uk: Відшпилити позначені нотатки

[ctx: @action]
en: Lock Note Book | Lock Note Books
uk[0]: Заблокувати нотатники
uk[1]: Заблокувати нотатники
uk[2]: Заблокувати нотатники
uk[3]: Заблокувати нотатник

en: Lock selected note books
uk: Заблокувати позначені нотатники

[ctx: @action]
en: Unlock Note Book | Unlock Note Books
uk[0]: Розблокувати нотатники
uk[1]: Розблокувати нотатники
uk[2]: Розблокувати нотатники
uk[3]: Розблокувати нотатник

en: Unlock selected note books
uk: Розблокувати позначені нотатники

en: &New Note
uk: С&творити нотатку

en: Add a new note to a selected note book
uk: Додати нову нотатку до позначеного нотатника

en: Change Note Color...
uk: Змінити колір нотатки…

en: Changes the color of a selected notes
uk: Змінити колір позначених нотаток

en: Change Note Book Color...
uk: Змінити колір нотатника…

en: Changes the color of a selected note books
uk: Змінює колір позначених нотатників
