kjots - en to uz translation catalogue (13 entries)

en: KDE note taking utility
uz: KDE uchun yozma xotira uchun vosita

en: Original author
uz: Birinchi muallif

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
uz: KJots oʻzgarishlarni avtomatik saqlashdan oldin kutadigan vaqt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: S&ave every:
uz: S&aqlash oraligʻi:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
uz: 1 daqiqa

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
uz:  daqiqa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
uz: Oʻzgarishlarni doimiy saqlab &borish

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSave), group (kjots)
en: Whether books should be saved automatically.
uz: Kitoblarni avtomatik ravishda saqlash.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoSaveInterval), group (kjots)
en: The interval in minutes at which books should be saved automatically.
uz: Kitoblarni avtomatik saqlash orasidagi vaqt (daqiqalarda).

en: To Text File...
uz: Matn fayliga...

en: To HTML File...
uz: HTML fayliga...

en: Next Book
uz: Keyingi kitob

en: Previous Book
uz: Oldingi kitob
