kjots - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: KDE note taking utility
wa: Usteye KDE po prinde des notes

en: Original author
wa: Prumî oteur

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: This is the number of minutes KJots will wait before automatically saving changes.
wa: Çouchal c' est l' nombe di munutes ki KJots rawåde divant d' fé on schapaedje otomatike des candjmints.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en: 1 minute
wa: 1 munute

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AutoSaveInterval)
en:  minutes
wa:  munutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoSave)
en: &Save changes periodically
wa: &Schaper periyodicmint les candjmints
