kdelibs4_as - en to as translation catalogue (40 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
as: include '%1' পংক্তি %2 প্ৰক্ৰিয়াকৰণৰ সময় সমস্যা: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
as: include দ্বাৰা %1 নহয় অকল ১ টা তৰ্ক গ্ৰহণ কৰা হয় ।

en: File %1 not found.
as: নথিপত্ৰ %1 পোৱা নাযায় ।

en: library only takes 1 argument, not %1.
as: library দ্বাৰা %1 নহয় অকল ১ টা তৰ্ক গ্ৰহণ কৰা হয় ।

en: Alert
as: সতৰ্কবাৰ্তা

en: Confirm
as: দৃঢ় কৰক

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
as: ঘটনা হেন্ডলাৰ সঠিক নহয়: অৱজেক্ট %1 আইডেন্টিফায়াৰ %2 মেথড %3 স্বাক্ষৰ: %4

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
as: %2:%3:%4ৰ পৰা '%1' আপেক্ষক কল কৰিবলৈ এক্সেপশন উৎপন্ন হৈছে

en: Could not open file '%1'
as: নথিপত্ৰ '%1' খোলোঁতে ব্যৰ্থ

en: Could not create temporary file.
as: অস্থায়ী নথিপত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিবলৈ সমস্য ।

en: %1 is not a function and cannot be called.
as: %1 আপেক্ষক নহয় আৰু এইটো কল (call) কৰা সম্ভব নহয় ।

en: %1 is not an Object type
as: %1 কোনো অৱজেক্টৰ ধৰণ নহয়

en: Action takes 2 args.
as: Action দ্বাৰা ২ টা তৰ্ক গ্ৰহণ কৰা হয় ।

en: ActionGroup takes 2 args.
as: ActionGroup দ্বাৰা ২ টা তৰ্ক গ্ৰহণ কৰা হয় ।

en: Must supply a valid parent.
as: বৈধ ঊৰ্ধ্বতন মান উল্লেখ কৰা আৱশ্যক ।

en: There was an error reading the file '%1'
as: নথিপত্ৰ '%1' পঢ়োঁতে ব্যৰ্থ

en: Could not read file '%1'
as: নথিপত্ৰ '%1' পঢ়োঁতে ব্যৰ্থ

en: Must supply a filename.
as: নথিপত্ৰৰ নাম উল্লেখ কৰা আৱশ্যক ।

en: '%1' is not a valid QLayout.
as: '%1' বৈধ QLayout নহয় ।

en: Must supply a layout name.
as: বিন্যাসৰ নাম উল্লেখ কৰা আৱশ্যক ।

en: Wrong object type.
as: ভুল ধৰণৰ অৱজেক্ট ।

en: First argument must be a QObject.
as: প্ৰথম তৰ্ক QObject হোৱা আৱশ্যক ।

en: Incorrect number of arguments.
as: ভুল সংখ্যক তৰ্ক

en: No such method '%1'.
as: '%1' প্ৰক্ৰিয়া অনুপস্থিত ।

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
as: '%1' মেথডক কৰা কল বিফল, %2: %3 তৰ্ক প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।

en: Call to '%1' failed.
as: '%1' লৈ কৰা কল বিফল হৈছে ।

en: Could not construct value
as: মান গঠন কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Not enough arguments.
as: পৰ্যাপ্ত তৰ্ক উপস্থিত নাই ।

en: Failed to create Action.
as: Action নিৰ্মাণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।

en: Failed to create ActionGroup.
as: ActionGroup নিৰ্মাণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।

en: No classname specified
as: ক্লাছৰ নাম উল্লেখিত নহয় ।

en: Failed to create Layout.
as: বিন্যাস নিৰ্মাণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।

en: No classname specified.
as: ক্লাছৰ নাম উল্লেখিত নহয় ।

en: Failed to create Widget.
as: উইজেট নিৰ্মাণ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ ।

en: Could not open file '%1': %2
as: নথিপত্ৰ '%1' খোলোঁতে ব্যৰ্থ: %2

en: Failed to load file '%1'
as: নথিপত্ৰ '%1' লোড কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: '%1' is not a valid QWidget.
as: '%1' বৈধ QWidget নহয় ।

en: Must supply a widget name.
as: উইজেটৰ নাম উল্লেখ কৰা আৱশ্যক ।

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
as: স্লট হেন্ডলাৰ সঠিক নহয়: অৱজেক্ট %1 আইডেন্টিফায়াৰ %2 মেথড %3 স্বাক্ষৰ: %4

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
as: '%1' স্লট %2:%3:%4ৰ পৰা কল কৰিবলৈ এক্সেপশন উৎপন্ন হৈছে
