kdelibs4 - en to be translation catalogue (23 entries)

en: File %1 not found.
be: Файл %1 не знойдзены.

en: Could not open file '%1'
be: Немагчыма адкрыць файл '%1'

en: Could not create temporary file.
be: Немагчыма стварыць часовы файл.

en: Action takes 2 args.
be: Дзеянне прымае 2 аргументы.

en: There was an error reading the file '%1'
be: Памылка чытання файлу '%1'

en: Could not read file '%1'
be: Немагчыма прачытаць файл '%1'

en: Must supply a filename.
be: Трэба задаць назву файлу.

en: Wrong object type.
be: Недапушчальны тып аб'екту.

en: Incorrect number of arguments.
be: Нечаканая колькасць аргументаў.

en: No such method '%1'.
be: Метаду '%1' няма.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
be: Выклік да метаду '%1' няўдалы, немагчыма атрымаць аргумент %2: %3

en: Call to '%1' failed.
be: Выклік да '%1' схібіў.

en: Could not construct value
be: Немагчыма сканструіраваць значэнне

en: Not enough arguments.
be: Недастаткова аргументаў.

en: Failed to create Action.
be: Немагчыма стварыць дзеянне.

en: Failed to create ActionGroup.
be: Немагчыма стварыць групу дзеянняў.

en: No classname specified
be: Не зададзена назва класу

en: Failed to create Layout.
be: Немагчыма стварыць расклад.

en: No classname specified.
be: Не зададзена назва класу.

en: Failed to create Widget.
be: Немагчыма стварыць віджэт.

en: Could not open file '%1': %2
be: Немагчыма адкрыць файл '%1': %2

en: Failed to load file '%1'
be: Немагчыма загрузіць файл '%1'

en: Must supply a widget name.
be: Трэба задаць назву віджэту.
