kdelibs4 - en to csb translation catalogue (41 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
csb: Przë przetwarzaniô include %1, réżka %2 pòkôza sã fela: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
csb: include wëmôgô blós jeden argùment. nié %1.

en: File %1 not found.
csb: Lopk %1 nie òstôł nalazłi.

en: library only takes 1 argument, not %1.
csb: bibloteka wëmôgô blós jeden argùment. nié %1.

en: Alert
csb: Alarm

en: Confirm
csb: Pòcwierdzë

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
csb: Lëchô òbsłëga dzejaniów: Òbiekt %1 Identifikatora %2 Metoda %3 Ôrt %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
csb: Wëwòłanié wëjimkù '%1' fùnkcji z %2: %3: %4

en: Could not open file '%1'
csb: Ni mòże òtemknąc lopka '%1'

en: Could not create temporary file.
csb: Ni mòże ùsôdzëc timczasnégò lopka.

en: %1 is not a function and cannot be called.
csb: %1 nie je fùnkcëją ë ni mòże òstac òdwòłóné

en: %1 is not an Object type
csb: %1 nie je ôrtã òbiekta.

en: Action takes 2 args.
csb: Action wëmôgô 2 argùmentë.

en: ActionGroup takes 2 args.
csb: ActionGroup wëmôgô 2 parameterë.

en: Must supply a valid parent.
csb: Mùszisz ùprzistãpnic wôżny 'parent'

en: There was an error reading the file '%1'
csb: Przë czëtaniô lopka '%1' pòkôza sã fela

en: Could not read file '%1'
csb: Ni mòże przeczëtac lopkù '%1'

en: Must supply a filename.
csb: Nót je dotëgòwac miono lopka.

en: '%1' is not a valid QLayout.
csb: '%1' nie je pòprôwnëm ùkłôdã

en: Must supply a layout name.
csb: Je nót pòdac ùkłôd.

en: Wrong object type.
csb: Lëchi ôrt òbiektu.

en: First argument must be a QObject.
csb: Pierszim argùmentã mùszi bëc QObject.

en: Incorrect number of arguments.
csb: Zmiłkòwô lëczba argùmentów.

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
csb: Fela cësniãcô do %1 wôrtnotë z Ôrtu %2 (%3)

en: No such method '%1'.
csb: Felëje pòłóżenié menu '%1'.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
csb: Wëwòłanié metodë '%1' nie darzëło sã, ni mòże pòbrac argùmenta %2: %3

en: Call to '%1' failed.
csb: Felëje sparłączenié z %1.

en: Could not construct value
csb: Ni mòże zbùdowac wôrtnotë

en: Not enough arguments.
csb: Felëją argùmentë.

en: Failed to create Action.
csb: Ni mòże ùsôdzec Akcji.

en: Failed to create ActionGroup.
csb: Ni mòże ùsôdzëc GrëpëAkcji.

en: No classname specified
csb: Felëje miono klasë

en: Failed to create Layout.
csb: Nie mòże ùsôdzëc Ùkładu.

en: No classname specified.
csb: Felëje miono klasë.

en: Failed to create Widget.
csb: Ni mòże ùsôdzëc lopka Widżetu.

en: Could not open file '%1': %2
csb: Ni mòże òtemknąc lopka '%1': %2

en: Failed to load file '%1'
csb: Ni jidze wladowac lopka '%1'

en: '%1' is not a valid QWidget.
csb: %1 nie je pòprôwnëm QWidget

en: Must supply a widget name.
csb: Mùszisz pòdac miono Widżeta.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
csb: Lëchô òbsłëgô slota: Òbiekt :%1 Identifikatora :%2 Metoda %3 Signatura: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
csb: Wëjimczi przë òdwòłaniu %1 z %2:%3:%4
