kdelibs4 - en to fy translation catalogue (42 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
fy: Flater ûntdutsen by it ferwurkjen fan include '%1' rigel %2: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
fy: include nimt mar 1 argumint, net %1.

en: File %1 not found.
fy: Triem %1 waard net fûn.

en: library only takes 1 argument, not %1.
fy: biblioteek nimt mar 1 argumint, net %1.

en: Alert
fy: Warskôging

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
fy: Ferwurker foar barren is net goed: Objekt %1 Namme %2 Metoade %3 Type: %4

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
fy: Utsûndering by oanroppe fan funksje '%1' fan %2:%3:%4

en: Could not open file '%1'
fy: Koe triem '%1' net iepenje

en: Could not create temporary file.
fy: Koe gjin tiidlike triem oanmeitsje.

en: %1 is not a function and cannot be called.
fy: %1 is gjin funksje en kin net oanroppen wurde.

en: %1 is not an Object type
fy: %1 is net in objekttype

en: Action takes 2 args.
fy: Aksje nimt twa arguminten.

en: ActionGroup takes 2 args.
fy: Aksjegroep nimt 2 arguminten.

en: Must supply a valid parent.
fy: Jo moate in jildige âlder oanleverje.

en: There was an error reading the file '%1'
fy: Der wie in flater by it laden fan triem '%1'

en: Could not read file '%1'
fy: Koe triem '%1' net lêze.

en: Must supply a filename.
fy: Jo moatte in triemnamme oanleverje.

en: '%1' is not a valid QLayout.
fy: '%1' is net in jildich QLayout.

en: Must supply a layout name.
fy: Jo moate in opmaak namme oanleverje.

en: Wrong object type.
fy: Ferkearde objekttype.

en: First argument must be a QObject.
fy: It earste argumint moat in QObject wêze.

en: Incorrect number of arguments.
fy: Unjust oantal fan arguminten.

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
fy[0]: mar der is allinne %1 beskikber
fy[1]: mar der binne allinne %1 beskikber

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
fy: Casten nei wearde %1 fan type %2 (%3) is mislearre

en: No such method '%1'.
fy: Der is net in '%1' metoade.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
fy: Oanroppe fan metoade '%1' is mislearre, kin argumint %2 net ûntfange: %3

en: Call to '%1' failed.
fy: Oanrop nei '%1' mislearre.

en: Could not construct value
fy: Koe de wearde net opbouwe

en: Not enough arguments.
fy: Net genôch arguminten.

en: Failed to create Action.
fy: Koe de aksje net meitsje.

en: Failed to create ActionGroup.
fy: Koe de aksjegroep net meitsje.

en: No classname specified
fy: Gjin classname oantsjutte.

en: Failed to create Layout.
fy: Koe de opmaak net meitsje.

en: No classname specified.
fy: Gjin classname oantsjutte.

en: Failed to create Widget.
fy: Koe de Widget net meitsje.

en: Could not open file '%1': %2
fy: Koe triem '%1' net iepenje: %2

en: Failed to load file '%1'
fy: It mislearre om triem '%1' te laden

en: '%1' is not a valid QWidget.
fy: '%1' is net in jildich QWidget.

en: Must supply a widget name.
fy: Jo moate in widgetnamme oanleverje.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
fy: Ferwurker fan slot is net goed: objekt %1 namme %2 metoade %3 hântekening: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
fy: Utsûndering by oanroppen fan slot '%1' fan %2:%3:%4
