kdelibs4 - en to hne translation catalogue (41 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
hne: इनक्लूड '%1' लकीर %2 ल प्रोसेस करे के समय गलती: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
hne: इनक्लूड मं सिरिफ 1 आर्गुमेंट होही नइ कि %1.

en: File %1 not found.
hne: फाइल "%1" नइ मिलिस.

en: library only takes 1 argument, not %1.
hne: लाइब्रेरी मं सिरिफ 1 आर्गुमेंट होही नइ कि %1.

en: Alert
hne: चेतावनी

en: Confirm
hne: पक्का करव

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
hne: खराब इवेंट हेंडलर: ओब्जैक्ट %1 आइडेंटिफायर %2 विधि %3 किसिम: %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
hne: एक्सेप्सन '%1' फंक्सन ल इहां से काल करत हे %2:%3:%4

en: Could not open file '%1'
hne: फाइल '%1' खोल नइ सकहू

en: Could not create temporary file.
hne: अस्थायी फाइल बना नइ सकिस.

en: %1 is not a function and cannot be called.
hne: %1 फंक्सन नइ हे अउ काल नइ कर सकिस.

en: %1 is not an Object type
hne: %1 आब्जेक्ट टाइप नइ हे

en: Action takes 2 args.
hne: काम 2 आर्गुमेंट स्वीकारथे.

en: ActionGroup takes 2 args.
hne: काम-समूह 2 आर्गुमेंट स्वीकारथे.

en: Must supply a valid parent.
hne: वैध पेरेन्ट प्रदान करना जरूरी हे.

en: There was an error reading the file '%1'
hne: फाइल '%1' ल पढ़े मं गलती होइस.

en: Could not read file '%1'
hne: फाइल '%1' ल पढ़ नइ सकिस

en: Must supply a filename.
hne: आप मन ल एक फाइलनाम देना होही.

en: '%1' is not a valid QLayout.
hne: '%1' वैध क्यू-लेआउट नइ हे.

en: Must supply a layout name.
hne: आप मन ल एक खाका नाम देना होही.

en: Wrong object type.
hne: गलत आब्जेक्ट किसिम.

en: First argument must be a QObject.
hne: पहला आर्गुमेंट क्यूओब्जैक्ट होना चाही.

en: Incorrect number of arguments.
hne: आर्गुमेंट बर गलत संख्या.

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
hne: %1 मूल्य  %2 मं से कास्ट करे मं फेल (%3)

en: No such method '%1'.
hne: अइसन कोनो विधि '%1' नइ हे.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
hne: काल विधि '%1' फेल आर्गुमेंट %2 प्राप्त करे मं फेल: %3

en: Call to '%1' failed.
hne: '%1' ल काल फेल.

en: Could not construct value
hne: मूल्य बना नइ सकिस

en: Not enough arguments.
hne: बहुत आर्गुमेंट नइ हे.

en: Failed to create Action.
hne: काम बनाए मं फेल.

en: Failed to create ActionGroup.
hne: काम-समूह बनाए मं फेल.

en: No classname specified
hne: कोई क्लासनाम निरधारित नइ हे

en: Failed to create Layout.
hne: खाका बनाए मं फेल.

en: No classname specified.
hne: कोई क्लासनाम निरधारित नइ हे.

en: Failed to create Widget.
hne: विजेट बनाए मं फेल.

en: Could not open file '%1': %2
hne: फाइल '%1' खोल नइ सकिस: %2

en: Failed to load file '%1'
hne: फाइल '%1' लोड करे मं फेल

en: '%1' is not a valid QWidget.
hne: '%1' वैध क्यूविजेट नइ हे.

en: Must supply a widget name.
hne: एक विजेट नाम देना होही.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
hne: खराब स्लाट हेंडलर: ओब्जैक्ट %1 आइडेंटिफायर %2 विधि %3 दसखत: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
hne: एक्सेप्सन '%1' स्लाट ल इहां से काल करत हे %2:%3:%4
