kdelibs4 - en to hsb translation catalogue (41 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
hsb: Zmylk při procesowanju include '%1' na lince %2: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
hsb: include bjerje jenož jedyn argument, nic %1.

en: File %1 not found.
hsb: Njejsym dataju '%1' namakał.

en: library only takes 1 argument, not %1.
hsb: library bjerje jenož jedyn argument, nic %1.

en: Alert
hsb: Kedźbu

en: Confirm
hsb: Wobkrućić

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
hsb: Hubjeny event handler: objekt %1, wariabla %2, metoda %3, typ %4

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
hsb: Exception woła funkciju '%1' z %2:%3:%4

en: Could not open file '%1'
hsb: Njemóžach dataju '%1' wočinić.

en: Could not create temporary file.
hsb: Njemóžach temporarnu dataju stworić.

en: %1 is not a function and cannot be called.
hsb: %1 njeje funkcije a njehodźi so zwołać

en: %1 is not an Object type
hsb: %1 njeje objektowy typ

en: Action takes 2 args.
hsb: Action bjerje dwaj argumentaj.

en: ActionGroup takes 2 args.
hsb: ActionGroup bjerje dwaj argumentaj.

en: Must supply a valid parent.
hsb: Dyrbiće walidny parent podać.

en: There was an error reading the file '%1'
hsb: Zmylk při čitanju dataje '%1'

en: Could not read file '%1'
hsb: Njemóžach dataju '%1' čitać

en: Must supply a filename.
hsb: Mjeno dataje dyrbi so podać

en: '%1' is not a valid QLayout.
hsb: '%1' njeje walidny QLayout.

en: Must supply a layout name.
hsb: Dyrbiće mjeno layouta zapodać.

en: Wrong object type.
hsb: Wopačny typ objekta.

en: First argument must be a QObject.
hsb: Prěni argument dyrbi być QObject.

en: Incorrect number of arguments.
hsb: Njekorektna ličba argumentow.

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
hsb: Njemóžu hódnotu typa %1 z typa %2 stworić (%3)

en: No such method '%1'.
hsb: Žana tajka metoda: '%1'.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
hsb: Njemóžach metodu '%1' zwołać, njejsym argument %2 dóstał: %3

en: Call to '%1' failed.
hsb: Njemóžach '%1' zwołać.

en: Could not construct value
hsb: Njemóžach hódnotu stworić.

en: Not enough arguments.
hsb: Přemało argumentow.

en: Failed to create Action.
hsb: Njemóžach akciju wutworić

en: Failed to create ActionGroup.
hsb: Njemóžach ActionGroup wutworić

en: No classname specified
hsb: Žane mjeno klasy podate.

en: Failed to create Layout.
hsb: Njemóžu layout stworić.

en: No classname specified.
hsb: Žane mjeno klasy podate.

en: Failed to create Widget.
hsb: Njemóžu widget stworić.

en: Could not open file '%1': %2
hsb: Njemóžach dataju '%1' wočinić: %2

en: Failed to load file '%1'
hsb: Njemóžu dataju '%1' začitać

en: '%1' is not a valid QWidget.
hsb: '%1' njeje walidny QWidget.

en: Must supply a widget name.
hsb: Mjeno widgeta dyrbi so podać.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
hsb: Hubjeny slot handler: objekt %1, wariabla %2, metoda %3, signatura %4

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
hsb: Exception woła slot '%1' z %2:%3:%4
