kdelibs4 - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
hy: Սխալ include «%1» կատարման ժամանակ %2 տողում: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
hy: include պահանջում է միայն մեկ պարամետր, ոչ թե %1։

en: File %1 not found.
hy: %1 նիշքը հայտնաբերված չէ։

en: library only takes 1 argument, not %1.
hy: բառարանը պահանջում է մեկ արգումենտ, ոչ թե %1.

en: Alert
hy: Տագնափ

en: Confirm
hy: Հաստատում

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
hy: Իրադարձությունների սխալ մշակող`%1 օբյեկտ ,  %2 իդենտիֆիկատոր, %3 մեթոդ, %4 տիպ.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
hy: Առաջացավ բացառություն %2:%3:%4-ից «%1» ֆունկցիայի կանչման ժամանակ

en: Could not open file '%1'
hy: Հնարավոր չէ բացել նիշքը «%1»

en: Could not create temporary file.
hy: Չստացվեց ստեղծել ժամանակավոր նիշք

en: %1 is not a function and cannot be called.
hy: %1 ֆունկցիա չի հանդիսանում և չի կարող կանչվել

en: %1 is not an Object type
hy: %1 Չի համարվում օբյեկը

en: Action takes 2 args.
hy: Գործողությունը պահանջում է երկու արգումենտ

en: ActionGroup takes 2 args.
hy: ActionGroup-ը պահանջում է երկու արգումենտ

en: Must supply a valid parent.
hy: Անհրաժեշտ է նշել ճիշտ ծնողական օբյեկտը

en: There was an error reading the file '%1'
hy: Ընթերցման սխալ  «%1» նիշքից

en: Could not read file '%1'
hy: Չստացվեց բացել  «%1» նիշքը

en: Must supply a filename.
hy: Անհրաժեշտ է նշել նիշքի անունը

en: '%1' is not a valid QLayout.
hy: «%1»  չի հանդիսանում  QLayout-ի ճիշտ օբյեկտ

en: Must supply a layout name.
hy: Անհրաժեշտ է նշել նախագծի անվանումը։

en: Wrong object type.
hy: Օբյեկտի սխալ անուն։

en: First argument must be a QObject.
hy: Առաջին արգումենտը պետք է լինի  QObject-ի օբյեկտ

en: Incorrect number of arguments.
hy: Փաստարկների սխալ քանակություն։

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
hy[0]: Ապարատը պահանջում է %1 փաստարկ
hy[1]: Ապարատը պահանջում է %1 փաստարկ
hy[2]: Ապարատը պահանջում է %1 փաստարկ
hy[3]: Ապարատը պահանջում է %1 փաստարկ

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
hy[0]: կա միայն %1 փաստարկ
hy[1]: կա միայն %1 փաստարկ
hy[2]: կա միայն %1 փաստարկ
hy[3]: կա միայն %1 փաստարկ

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
hy: Հնարավոր չէ ձևափոխել %2 տեսակը %1 (%3)

en: No such method '%1'.
hy: Չկա մեթոդ «%1».

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
hy: Մեթոդի կանչման սխալ «%1»: հնարավոր չէ ստանալ փաստարկ %2: %3

en: Call to '%1' failed.
hy: Կանչի սխալ «%1».

en: Could not construct value
hy: Հնարավոր չէ թողարկել արժեքների գծագրիչը

en: Not enough arguments.
hy: Անբավարար փաստարկներ։

en: Failed to create Action.
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել Action.

en: Failed to create ActionGroup.
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել ActionGroup.

en: No classname specified
hy: Նշված չէ օբյեկտի անունը

en: Failed to create Layout.
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել Layout.

en: No classname specified.
hy: Նշված չէ օբյեկտի անունը։

en: Failed to create Widget.
hy: Հնարավոր չէ ստեղծել Widget.

en: Could not open file '%1': %2
hy: Հնարավոր չէ բացել նիշք «%1»: %2

en: Failed to load file '%1'
hy: Նիշքի բացման սխալ «%1»

en: '%1' is not a valid QWidget.
hy: «%1» -ը չի հանդիսանում QWidget-ի ճիշտ օբյեկտ.

en: Must supply a widget name.
hy: Անհրաժեշտ է նշել վիդջետի անունը։

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
hy: Սլոտի սխալ մշակող։ օբյեկտ %1, նույնացուցիչ %2, մեթոդ %3, ստորագրություն %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
hy: Սլոտի կանչման ժամանակ առաջացել է բացառություն «%1» / %2:%3:%4
