kdelibs4 - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: include only takes 1 argument, not %1.
ku: include tenê argunamekê distîne, ne %1.

en: File %1 not found.
ku: Pelê %1 nehate dîtin.

en: library only takes 1 argument, not %1.
ku: library tenê argunamekê distîne, ne %1.

en: Alert
ku: Şiyarî

en: Confirm
ku: Piştrastkirin

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
ku: Xebatkera bûyerên nebaş: Hêman %1 Nasker %2 Metod %3 Cure: %4

en: Could not open file '%1'
ku: Vekirina pelê '%1' biserneket

en: Could not create temporary file.
ku: Pelê demdemî nayê çêkirin.

en: %1 is not a function and cannot be called.
ku: %1 ne fonksiyonek e û nayê gazîkirin.

en: %1 is not an Object type
ku: %1 ne cureyekî bireseran e

en: Action takes 2 args.
ku: Çalakî 2 argûmanan distîne.

en: ActionGroup takes 2 args.
ku: KomaÇalakiyan 2 argûmanan distîne.

en: Must supply a valid parent.
ku: Divê çavkanî bê diyarkirin.

en: There was an error reading the file '%1'
ku: Dema pelê '%1' hat xwendin çewtiyek derket holê

en: Could not read file '%1'
ku: Xwendina pelê '%1' biserneket.

en: Must supply a filename.
ku: Divê navê pelî bê diyarkirin.

en: '%1' is not a valid QLayout.
ku: '%1' ne QLayout'eke derbasdar e.

en: Must supply a layout name.
ku: Divê navê bicîbûnekê bê diyarkirin.

en: Wrong object type.
ku: Cureyê hêmanan çêewt e.

en: First argument must be a QObject.
ku: Divê argûmenta yekemîn QObject be.

en: Incorrect number of arguments.
ku: Hejmara çewt a argûmetan.

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
ku[0]: lê li vir tenê %1 heye
ku[1]: lê li vir tenê %1 henin

en: No such method '%1'.
ku: Şewaza '%1' tune.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
ku: Gazîkirina metoda '%1' têkçû, nekarî hevoksaziya %2 bîne: %3

en: Call to '%1' failed.
ku: Gazîkirina '%1 'ê bi ser neket.

en: Could not construct value
ku: Nirx nehat serastkirin

en: Not enough arguments.
ku: Argûmanên heyî têrê nakin.

en: Failed to create Action.
ku: Afirandina çalakiyê biserneket.

en: Failed to create ActionGroup.
ku: Afirandina koma çalakiyan biserneket.

en: No classname specified
ku: Navê sinifê nehatiye diyarkirin

en: Failed to create Layout.
ku: Afirandina Mizanpajê biserneket.

en: No classname specified.
ku: Navê sinifê nehatiye diyarkirin.

en: Failed to create Widget.
ku: Afirandina Widget biserneket.

en: Could not open file '%1': %2
ku: Vekirina pelê '%1' biserneket: %2

en: Failed to load file '%1'
ku: Barkirina pelê '%1' biserneket

en: '%1' is not a valid QWidget.
ku: '%1' ne QWidget'eke derbasdar e.

en: Must supply a widget name.
ku: Divê navê parçeyekê bê diyarkirin.
