kdelibs4 - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
lt: Klaida apdorojant įtraukimą "%1", eilutė %2: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
lt: įtraukimui reikia tik 1 argumento, o ne %1.

en: File %1 not found.
lt: Failas %1 nerastas.

en: library only takes 1 argument, not %1.
lt: bibliotekai reikia tik vieno argumento, o ne %1.

en: Alert
lt: Įspėjimas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
lt: Bloga įvykių doroklė: Objektas %1 Identifikatorius %2 Metodas %3 Tipas: %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
lt: Išimtis iškviečiant "%1" funkciją iš %2:%3:%4

en: Could not open file '%1'
lt: Nepavyko atverti failo „%1“

en: Could not create temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo.

en: %1 is not a function and cannot be called.
lt: %1 nėra funkcija ir negali būti iškviesta.

en: %1 is not an Object type
lt: %1 nėra objekto tipas

en: Action takes 2 args.
lt: Veiksmui reikia 2 argumentų.

en: ActionGroup takes 2 args.
lt: Veiksmų grupei reikia 2 argumentų.

en: Must supply a valid parent.
lt: Privaloma pateikti teisingą viršesnį elementą.

en: There was an error reading the file '%1'
lt: Įvyko klaida skaitant failą „%1“

en: Could not read file '%1'
lt: Nepavyko perskaityti failo „%1“

en: Must supply a filename.
lt: Privaloma pateikti failo pavadinimą.

en: '%1' is not a valid QLayout.
lt: „%1“ nėra teisingas QLayout.

en: Must supply a layout name.
lt: Privaloma pateikti išdėstymo pavadinimą.

en: Wrong object type.
lt: Neteisingas objekto tipas.

en: First argument must be a QObject.
lt: Pirmasis parametras privalo būti QObject.

en: Incorrect number of arguments.
lt: Neteisingas argumentų skaičius.

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
lt[0]: Lizdas paprašė %1 argumento
lt[1]: Lizdas paprašė %1 argumentų
lt[2]: Lizdas paprašė %1 argumentų
lt[3]: Lizdas paprašė %1 argumento

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
lt[0]: tačiau yra prieinamas tik %1
lt[1]: tačiau yra prieinami tik %1
lt[2]: tačiau yra prieinama tik %1
lt[3]: tačiau yra prieinamas tik %1

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
lt: Nepavyko perduoti %1 reikšmę iš tipo %2 (%3)

en: No such method '%1'.
lt: Nėra tokio metodo „%1“.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
lt: Iškvieta į metodą "%1" patyrė nesėkmę, nepavyko gauti argumento %2: %3

en: Call to '%1' failed.
lt: Iškvieta į "%1" patyrė nesėkmę.

en: Could not construct value
lt: Nepavyksta sukonstruoti reikšmės

en: Not enough arguments.
lt: Trūksta argumentų.

en: Failed to create Action.
lt: Nepavyko sukurti veiksmo.

en: Failed to create ActionGroup.
lt: Nepavyko sukurti veiksmų grupės.

en: No classname specified
lt: Nenurodytas klasės pavadinimas

en: Failed to create Layout.
lt: Nepavyko sukurti išdėstymo.

en: No classname specified.
lt: Nenurodytas klasės pavadinimas.

en: Failed to create Widget.
lt: Nepavyko sukurti valdiklio.

en: Could not open file '%1': %2
lt: Nepavyko atverti failo „%1“: %2

en: Failed to load file '%1'
lt: Nepavyko įkelti failo „%1“

en: '%1' is not a valid QWidget.
lt: „%1“ yra teisingas QWidget.

en: Must supply a widget name.
lt: Privaloma pateikti valdiklio pavadinimą.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
lt: Bloga lizdo doroklė: Objektas %1 Identifikatorius %2 Metodas %3 Parašas: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
lt: Išimtis iškviečiant "%1" lizdą iš %2:%3:%4
