kdelibs4 - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: File %1 not found.
ms: Fail %1 tidak ditemui.

en: Alert
ms: Waspada

en: Confirm
ms: Sah

en: Could not open file '%1'
ms: Tidak dapat membuka fail '%1'

en: Could not create temporary file.
ms: Tidak dapat mencipta fail sementara.

en: %1 is not an Object type
ms: %1 adalah bukan jenis Objek

en: There was an error reading the file '%1'
ms: Terdapat ralat semasa membaca fail '%1'

en: Could not read file '%1'
ms: Tidak dapat membaca fail '%1'

en: No such method '%1'.
ms: Tiada kaedah sebegitu '%1'.

en: Call to '%1' failed.
ms: Panggilan ke '%1' gagal.

en: Could not construct value
ms: Tidak dapat membina nilai

en: Failed to create Action.
ms: Gagal untuk mencipta Tindakan.

en: Failed to create ActionGroup.
ms: Gagal untuk mencipta KumpulanTindakan.

en: Failed to create Layout.
ms: Gagal untuk mencipta Susunatur.

en: Failed to create Widget.
ms: Gagal untuk mencipta Widget.

en: Could not open file '%1': %2
ms: Tidak dapat membuka fail '%1': %2

en: Failed to load file '%1'
ms: Gagal untuk memuatkan fail '%1'
