kdelibs4 - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: include only takes 1 argument, not %1.
ne: समावेश गर्दा १ तर्क मात्र लिन्छ, %1 लिदैँन ।

en: File %1 not found.
ne: %1 फाइल फेला परेन ।

en: library only takes 1 argument, not %1.
ne: लाइब्रेरीले १ तर्क मात्र लिन्छ, %1 लिदैँन ।

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
ne: गलत घटना ह्यान्डलर: वस्तु %1 पहिचायक %2 विधि %3 प्रकार: %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
ne: %2:%3:%4 बाट अपवाद कल '%1' प्रकार्य

en: Could not open file '%1'
ne: '%1' फाइल खोल्न सकेन

en: Could not create temporary file.
ne: अस्थायी फाइल सिर्जना गर्न सकेन ।

en: %1 is not a function and cannot be called.
ne: %1 प्रकार्य होइन र कल गर्न सकिँदैन ।

en: %1 is not an Object type
ne: %1 एउटा वस्तु प्रकार होइन

en: Action takes 2 args.
ne: कार्य समूहले 2 args लिन्छ ।

en: ActionGroup takes 2 args.
ne: कार्य समूहले 2 args लिन्छ ।

en: Must supply a valid parent.
ne: वैध प्रमूल दिनु्नुपर्छ ।

en: There was an error reading the file '%1'
ne: फाइल '%1' पढ्दा त्रुटि थियो ।

en: Could not read file '%1'
ne: फाइल '%1' पढ्न सकेन ।

en: Must supply a filename.
ne: फाइल नाम दिनुपर्दछ ।

en: '%1' is not a valid QLayout.
ne: '%1' वैध QLayout होइन ।

en: Must supply a layout name.
ne: सजावट नाम दिनुपर्दछ ।

en: Wrong object type.
ne: गलत वस्तु प्रकार ।

en: First argument must be a QObject.
ne: पहिलो तर्क QObject हुनुपर्दछ ।

en: Incorrect number of arguments.
ne: तर्कको गलत सङ्ख्या ।

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
ne: %2 (%3) प्रकारबाट मान %1 लाई हटाउन असफल

en: No such method '%1'.
ne: '%1' जस्तो विधि छैन ।

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
ne: विधि '%1' लाई कल गर्न असफल, तर्क %2: %3 प्राप्त गर्न अक्षम

en: Call to '%1' failed.
ne: '%1' लाई कल गर्न असफल ।

en: Could not construct value
ne: मान रचना गर्न सकेन ।

en: Not enough arguments.
ne: पर्याप्त तर्क छैन ।

en: Failed to create Action.
ne: कार्य सिर्जना गर्न असफल ।

en: Failed to create ActionGroup.
ne: कार्य समूह सिर्जना गर्न असफल ।

en: No classname specified
ne: वर्ग नाम निर्दिष्ट गरिएको छैन

en: Failed to create Layout.
ne: सजावट सिर्जना गर्न असफल ।

en: No classname specified.
ne: वर्ग नाम निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: Failed to create Widget.
ne: विजेट सिर्जना गर्न असफल ।

en: Could not open file '%1': %2
ne: '%1': %2 फाइल खोल्न सकेन

en: Failed to load file '%1'
ne: '%1' फाइल लोड गर्न असफल

en: '%1' is not a valid QWidget.
ne: '%1' वैध QWidget होइन ।

en: Must supply a widget name.
ne: विजेट नाम दिनुपर्छ ।

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
ne: गलत स्लट ह्यान्डलर: वस्तु %1 पहिचायक %2 विधि %3 हस्ताक्षर: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
ne: %2:%3:%4 बाट अपवाद कल '%1' स्लट
