kdelibs4 - en to or translation catalogue (41 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
or: ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ '%1' ଲାଇନ %2: %3 କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା

en: include only takes 1 argument, not %1.
or: ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କେବଳ ନିଏ ୧ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର, %1 ନୁହଁ।

en: File %1 not found.
or: ଫାଇଲ %1 ମିଳୁନାହିଁ।

en: library only takes 1 argument, not %1.
or: ଲାଇବ୍ରେରୀ କେବଳ ନିଏ ୧ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର, %1 ନୁହଁ।

en: Alert
or: ଚେତାବନୀ

en: Confirm
or: ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
or: ଖରାପ ଅବଧି ନିୟନ୍ତ୍ରକ: ବସ୍ତୁ %1 ପରିଚୟକ %2 ପ୍ରଣାଳୀ %3 ପ୍ରକାର: %4।

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
or: %2:%3:%4 ମଧ୍ଯରୁ '%1' ଫଳନକୁ ଡାକିବାରେ ବ୍ୟତିକ୍ରମ

en: Could not open file '%1'
or: ଫାଇଲ '%1' ଖୋଲି ହେଲାନାହିଁ

en: Could not create temporary file.
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: %1 is not a function and cannot be called.
or: %1 ଟି ଗୋଟିଏ ଫଳନ ନୁହଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଡକାଯାଇପାରିବନାହିଁ।

en: %1 is not an Object type
or: %1 ଟି ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର ନୁହଁ

en: Action takes 2 args.
or: କାର୍ଯ୍ୟଟି ୨ଟି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଗ୍ରହଣକରେ।

en: ActionGroup takes 2 args.
or: କାର୍ଯ୍ୟସମୁହଟି ୨ଟି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଗ୍ରହଣକରେ।

en: Must supply a valid parent.
or: ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଉତ୍ପାଦକ ଯୋଗାଇବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: There was an error reading the file '%1'
or: ଫାଇଲ '%1'କୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Could not read file '%1'
or: ଫାଇଲ '%1'କୁ ପଢିପାରୁନାହିଁ

en: Must supply a filename.
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲନାମ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ।

en: '%1' is not a valid QLayout.
or: '%1' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ Qବିନ୍ଯାସ ନୁହଁ।

en: Must supply a layout name.
or: ଗୋଟିଏ ବିନ୍ୟାସନାମ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ।

en: Wrong object type.
or: ଭୁଲ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର।

en: First argument must be a QObject.
or: ପ୍ରଥମ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରଟି ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଗୋଟିଏ Qବସ୍ତୁ।

en: Incorrect number of arguments.
or: ଭୁଲ ସଂଖ୍ୟକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର।

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
or: ପ୍ରକାର %2 (%3) ରୁ %1ର ମୂଲ୍ୟ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: No such method '%1'.
or: '%1' ପରି କୌଣସି ପଦ୍ଧତି ନାହିଁ।

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
or: ପ୍ରଣାଳୀ '%1' କୁ ଡାକିବାରେ ବିଫଳ, ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର %2: %3 କୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Call to '%1' failed.
or: '%1' କୁ ଡାକିବାରେ ବିଫଳ।

en: Could not construct value
or: ମୂଲ୍ୟନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Not enough arguments.
or: ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ନାହିଁ।

en: Failed to create Action.
or: କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲା।

en: Failed to create ActionGroup.
or: କାର୍ଯ୍ୟସମୁହ ୟାସ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲା।

en: No classname specified
or: କୌଣସି ଶ୍ରେଣୀନାମ ଉଲ୍ଲେଖିତ ନାହିଁ।

en: Failed to create Layout.
or: ବିନ୍ୟାସ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲା।

en: No classname specified.
or: କୌଣସି ଶ୍ରେଣୀନାମ ଉଲ୍ଲେଖିତ ନାହିଁ।

en: Failed to create Widget.
or: Widget ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲା।

en: Could not open file '%1': %2
or: ଫାଇଲ '%1': %2 ଖୋଲି ହେଲାନାହିଁ

en: Failed to load file '%1'
or: ଫାଇଲ '%1'କୁ ଆରହୋଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଲା

en: '%1' is not a valid QWidget.
or: '%1' ଗୋଟିଏ ବୈଧ QWidget ନୁହଁ।

en: Must supply a widget name.
or: ଗୋଟିଏ widget ନାମ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ।

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
or: ଖରାପ ଅବଧି ନିୟନ୍ତ୍ରକ: ବସ୍ତୁ %1 ପରିଚୟକ %2 ପ୍ରଣାଳୀ %3 ପରିଚାୟକ: %4।

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
or: %2:%3:%4 ଅବଧି ମଧ୍ଯରୁ '%1' କୁ ଡାକିବାରେ ବ୍ୟତିକ୍ରମ
