kdelibs4 - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: include only takes 1 argument, not %1.
ps: .%1 ننويستل يوازې ۱ ارزښتمنۍ اخلي، نه

en: File %1 not found.
ps: .دوتنه ونه موندل شوه %1

en: library only takes 1 argument, not %1.
ps: .%1 کتابتون يوازې ۱ ارزښتمنۍ اخلي، نه

en: Could not open file '%1'
ps: دوتنه نه شي پرانيستلی '%1'

en: Could not create temporary file.
ps: .لنډمهاله دوتنه نه شي جوړولی

en: %1 is not a function and cannot be called.
ps: کومه کړنه نه ده او اړيکنيو ورسره نه شي کېدی. %1

en: %1 is not an Object type
ps: يو څيز ډول نه دی %1

en: Action takes 2 args.
ps: چار ۲ ارزښتمنۍ اخلي.

en: ActionGroup takes 2 args.
ps: چارډله ۲ ارزښتمنۍ اخلي.

en: Must supply a valid parent.
ps: .سم پلرين ورکول اړين دی

en: There was an error reading the file '%1'
ps: دوتنې په لوستلو کې کومه ستونزه رامنځته شوه '%1' د

en: Could not read file '%1'
ps: دوتنه نه شي لوستلی '%1'

en: Must supply a filename.
ps: .دوتنه نوم ورکول اړين دي

en: '%1' is not a valid QLayout.
ps: .سمه ک.هډوانه نه ده '%1'

en: Must supply a layout name.
ps: .د هډوانې نوم ورکول اړين دي

en: Wrong object type.
ps: .ناسم څيز ډول

en: First argument must be a QObject.
ps: ښايي چې لومړۍ ارزښتمنۍ يو ک.څيز وي.

en: Incorrect number of arguments.
ps: .د ارزښتمنېو ناسم شمېر

en: No such method '%1'.
ps: .'%1' داسې لېله نشته

en: Call to '%1' failed.
ps: .سره اړيکنيو پاتې راغی '%1'

en: Could not construct value
ps: ارزښت نه شي جوړولی

en: Not enough arguments.
ps: .بشپړې ارزښمنۍ نشته

en: Failed to create Action.
ps: .چار جوړولو کې پاتې راغی

en: Failed to create ActionGroup.
ps: د چارډلې په جوړولو کې پاتې راغی.

en: No classname specified
ps: پاړکی نوم نه دی ورکړل شوی

en: Failed to create Layout.
ps: .د هډوانې په جوړولو کې پاتې راغی

en: No classname specified.
ps: .پاړکی نوم نه دی ورکړل شوی

en: Failed to create Widget.
ps: د کارووني په جوړولو کې پاتې راغی.

en: Could not open file '%1': %2
ps: %2 :دوتنه نه شي پرانيستلی '%1'

en: Failed to load file '%1'
ps: دوتنې لېښلو کې پاتې راغی '%1'

en: '%1' is not a valid QWidget.
ps: سم ک.کاروونی نه دی. '%1'

en: Must supply a widget name.
ps: د کارووني نوم ورکول اړين دي.
