kdelibs4 - en to si translation catalogue (41 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
si: include '%1' පේළිය %2 සැකසීමේදී දෝෂයක් මතු විය: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
si: include ලබා ගන්නේ එක් තර්කයක් පමණි, %1ක් නොවේ.

en: File %1 not found.
si: %1 ගොනුව හමුවූයේ නැත.

en: library only takes 1 argument, not %1.
si: පුස්තකාලය ලබා ගන්නේ තර්ක 1ක් පමණි, %1ක් නොවේ.

en: Alert
si: සංඥාව

en: Confirm
si: තහවුරු කරනවා

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
si: නරක වැඩසටහන් හසුරුවනය: වස්තුව %1 හඳුන්වනය %2 ආකාරය %3 අත්සන: %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
si: %2:%3:%4 සිට '%1' ක්‍රියාව ඇමතීමේදී අපවාදය

en: Could not open file '%1'
si: '%1' ගොනුව විවෘත කළ නොහැක

en: Could not create temporary file.
si: තාවකාලීක ගොනුව නිර්මාණය කළ නොහැකි විය.

en: %1 is not a function and cannot be called.
si: %1 ක්‍රියාවක් නොවන අතර ඇමතීමට නොහැක.

en: %1 is not an Object type
si: %1 වස්තු ආකාරයක් නොවේ

en: Action takes 2 args.
si: ක්‍රියාව තර්ක 2ක් ලබා ගනී.

en: ActionGroup takes 2 args.
si: ක්‍රියා සමූහය තර්ක 2ක් ලබා ගනී.

en: Must supply a valid parent.
si: වලංගු දෙමව්පියන් සැපයිය යුතුය.

en: There was an error reading the file '%1'
si: '%1' ගොනුව කියවිමේදි දෝෂයකි

en: Could not read file '%1'
si: '%1' ගොනුව කියවිය නොහැකි විය

en: Must supply a filename.
si: ගොනුනාමයක් ලබා දිය යුතුම වේ.

en: '%1' is not a valid QLayout.
si: '%1' නිවරද්‍ය QLayout නොවේ.

en: Must supply a layout name.
si: ආකෘති නාමයක් ලබා දිය යුතුම වේ.

en: Wrong object type.
si: වැරදි වස්තු ආකාරයක්.

en: First argument must be a QObject.
si: පළමු තර්කය QObject එකක් විය යුතුය.

en: Incorrect number of arguments.
si: තර්ක ගණන වැරදිය.

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
si: %2 (%3) වර්ගයෙන් %1 අගයට යොමු කිරීමට අසමත් විය

en: No such method '%1'.
si: '%1' ආකාරයක් නොමැත.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
si: '%1' ක්‍රමයට ඇමතීම අසාර්ථක විය, %2: %3 තර්කය ලබා ගැනීමට නොහැකි විය.

en: Call to '%1' failed.
si: '%1' ට ඇමතීම අසමත් විය.

en: Could not construct value
si: අගයක් ගොඩනැගිය නොහැක

en: Not enough arguments.
si: ප්‍රමාණවත් තරම් තර්ක නැත.

en: Failed to create Action.
si: ක්‍රීයාව නිර්මාණය අසමත් විය.

en: Failed to create ActionGroup.
si: ක්‍රීයාසමූහය නිර්මාණය අසමත් විය.

en: No classname specified
si: පංතිනාමයක් දක්වා නැත

en: Failed to create Layout.
si: ආකෘතියක් නිර්මාණය අසමත් විය.

en: No classname specified.
si: පංතිනාමයක් දක්වා නැත.

en: Failed to create Widget.
si: මෙවලම නිර්මාණය අසමත් විය.

en: Could not open file '%1': %2
si: '%1' ගොනුව විවෘත කළ නොහැකි විය: %2

en: Failed to load file '%1'
si: '%1' ගොනුව පූරණය අසමත් විය

en: '%1' is not a valid QWidget.
si: '%1' සාවද්‍ය QWidget නොවේ.

en: Must supply a widget name.
si: මෙවලම් නාමයක් ලබා දිය යුතුම වේ.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
si: නරක කට්ට හසුරුවනය: වස්තුව %1 හඳුන්වනය %2 ආකාරය %3 අත්සන: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
si: %2:%3:%4 සිට '%1' කට්ටය ඇමතීමේදී අපවාදය
