kdelibs4 - en to tg translation catalogue (43 entries)

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
tg: Ҳангоми коргузории раванди '%1' дар хати %2 хато рӯй дод: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
tg: Иловакунӣ танҳо 1 нишонро дар бар мегирад, на %1.

en: File %1 not found.
tg: Файли %1 ёфт нашуд.

en: library only takes 1 argument, not %1.
tg: Китобхона танҳо 1 нишонро дар бар мегирад, на %1.

en: Alert
tg: Огоҳӣ

en: Confirm
tg: Тасдиқ кардан

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
tg: Дастгузори рӯйдоди ғалатдор: Мавод %1 Муайянкунанда %2 Усул %3 Навъ: %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
tg: Дархосткунии истиснои вазифаи '%1' аз %2:%3:%4

en: Could not open file '%1'
tg: Файли '%1' кушода намешавад

en: Could not create temporary file.
tg: Файли муваққатӣ эҷод карда нашуд.

en: %1 is not a function and cannot be called.
tg: %1 вазифа намебошад ва дархост карда намешавад.

en: %1 is not an Object type
tg: %1 навъи мавод намебошад

en: Action takes 2 args.
tg: Амал 2 нишонро дар бар мегирад.

en: ActionGroup takes 2 args.
tg: Гурӯҳи амал 2 нишонро дар бар мегирад.

en: Must supply a valid parent.
tg: Бояд волиди дурустро таъмин намояд.

en: There was an error reading the file '%1'
tg: Ҳангоми хондани файли '%1' хато рӯй дод

en: Could not read file '%1'
tg: Файли '%1' хонда намешавад

en: Must supply a filename.
tg: Бояд номи файлро таъмин намояд.

en: '%1' is not a valid QLayout.
tg: '%1' тарҳбандии дурусти QLayout намебошад.

en: Must supply a layout name.
tg: Бояд номи тарҳбандиро таъмин намояд.

en: Wrong object type.
tg: Навъи мавод нодуруст аст.

en: First argument must be a QObject.
tg: Нишони якум бояд QObject бошад.

en: Incorrect number of arguments.
tg: Рақами нишонҳо нодуруст аст.

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
tg[0]: Такягоҳ %1 нишонро дархост кард
tg[1]: Такягоҳ %1 нишонро дархост кард

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
tg[0]: Аммо танҳо %1 дастрас аст
tg[1]: Аммо танҳо %1 дастрасанд

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
tg: Андохтан ба қимати %1 аз навъи %2 қатъ шуд(%3)

en: No such method '%1'.
tg: Усули '%1' вуҷуд надорад.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
tg: Дархости усули '%1' қатъ шуд, нишони %2 ба даст оварда нашуд: %3

en: Call to '%1' failed.
tg: Дархости '%1' қатъ шуд.

en: Could not construct value
tg: Қимат сохта намешавад

en: Not enough arguments.
tg: Шумораи нишонҳо кифоя нест.

en: Failed to create Action.
tg: Эҷодкунии амал қатъ шуд.

en: Failed to create ActionGroup.
tg: Эҷодкунии гурӯҳи амал қатъ шуд.

en: No classname specified
tg: Ягон номи синф муайян карда нашуд

en: Failed to create Layout.
tg: Эҷодкунии тарҳбандӣ қатъ шуд.

en: No classname specified.
tg: Ягон номи синф муайян карда нашуд.

en: Failed to create Widget.
tg: Эҷодкунии виҷет қатъ шуд.

en: Could not open file '%1': %2
tg: Файли '%1' кушода намешавад: %2

en: Failed to load file '%1'
tg: Боркунии файли '%1' қатъ шуд

en: '%1' is not a valid QWidget.
tg: '%1' виҷети QWidget-и нодуруст мебошад.

en: Must supply a widget name.
tg: Бояд номи виҷетро таъмин намояд.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
tg: Дастгузори такягоҳи ғалатдор: Мавод %1 Муайянкунанда %2 Усул %3 Имзо: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
tg: Дархосткунии истиснои вазифаи '%1' аз такягоҳи %2:%3:%4
