kjumpingcube - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Winner
bg: Победител

en: General
bg: Общо

en: There was an error in saving file
    %1
bg: Грешка при записа на файла
    %1

en: The file %1 does not exist!
bg: Файлът "%1" не съществува!

en: There was an error loading file
    %1
bg: Грешка при зареждането на файла
    %1

en: Current player:
bg: Текущ играч:

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
bg: Цвят на играч 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
bg: Цвят на играч 2.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
bg: Размер на игралното поле.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
bg: Компютърът е играч 1.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
bg: Компютърът е играч 2.

en: Tactical one or two player game
bg: Тактическа игра за един или двама играчи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
bg: Лесно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
bg: Средно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
bg: Трудно

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
bg: Размер на дъската

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
bg: Играч 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
bg: Играч 2:
