kjumpingcube - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Sorry, doing a move...
et: Vabandust, praegu käiakse...

en: Game over
et: Mäng on läbi

en: The winner is Player %1!
et: Võitja on mängija %1!

en: Winner
et: Võitja

en: General
et: Üldine

en: Start game
et: Alusta mängu

en: Continue game
et: Jätka mängu

en: Start computer move
et: Alusta arvutikäiku

en: Your turn
et: Sinu käik

en: Player %1
et: Mängija %1

en: Computer player %1 is moving
et: Arvutimängija %1 käib

en: The computer could not find a valid move.
et: Arvuti ei leidnud sobivat käiku.

en: Show next step
et: Näita järgmist käiku

en: Finishing move...
et: Käigu lõpetamine...

en: Interrupt game
et: Katkesta mäng

en: Stop computing
et: Peata arvutamine

en: Stop showing move
et: Peata käigu näitamine

en: Stop animation
et: Peata animatsioon

en: New Game
et: Uus mäng

en: Game saved as %1
et: Mäng salvestati kui %1

en: There was an error in saving file
    %1
et: Tekkis viga faili
    %1 salvestamisel

en: The file %1 does not exist!
et: Faili %1 pole olemas!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
et: Fail %1 pole Hüppava Kuubiku mängufail!

en: There was an error loading file
    %1
et: Tekkis viga faili
    %1 laadimisel

en: You have changed the size setting of the game and that requires a new game to start.
    
    Do you wish to abandon the current game or continue playing and restore the previous size setting?
et: Oled muutnud mänguväljaku suurust, mis nõuab uue mängu alustamist.
    
    Kas loobuda aktiivsest mängust või jätkata mängimist ja taastada varasem suurus?

en: You have requested a new game, but there is already a game in progress.
    
    Do you wish to abandon the current game?
et: Soovisid alustada uut mängu, aga üks mäng veel käib.
    
    Kas loobuda aktiivsest mängust?

en: New Game?
et: Uus mäng?

en: Abandon Game
et: Loobu mängust

en: Continue Game
et: Jätka mängu

en: The file's cube box size is outside the range %1 to %2. It will be set to %1.
et: Faili kuubikasti suurus väljub vahemikust %1 kuni %2. Selleks määratakse %1.

en: Missing input line for cube %1.
et: Puudub sisendrida kuubile %1.

en: Owner of cube %1 is outside the range 0 to 2.
et: Kuubi %1 omanik asub väljaspool vahemikku 0 kuni 2.

en: Value of cube %1 is outside the range 1 to %2.
et: Kuubi %1 väärtus asub väljaspool vahemikku 1 kuni %2.

en: Current player is neither 1 nor 2.
et: Aktiivne mängija ei ole 1 ega 2.

en: Current player:
et: Praegune mängija:

en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: Animation speed of overflowing dice
et: Veereva täringu animatsiooni kiirus

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationNone), group (Game)
en: Animation type None (no pauses).
et: Animatsiooni tüüp Puudub (pausi pole).

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationDelay), group (Game)
en: Animation type Darken and pause.
et: Animatsiooni tüüp Tumendamine ja paus.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationBlink), group (Game)
en: Animation type Blink rapidly.
et: Animatsiooni tüüp Kiire vilkumine.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpread), group (Game)
en: Animation type Scatter dots.
et: Animatsiooni tüüp Liikuvad punktid.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
et: Neutraalsete kuupide värv.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
et: 1. mängija värv

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
et: 2. mängija värv

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
et: Mänguvälja suurus.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
et: Kas 1. mängijat mängib arvuti.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Kepler AI.
et: Kas arvutimängija 1 kasutab Kepleri AI-d või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Newton AI.
et: Kas arvutimängija 1 kasutab Newtoni AI-d või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill1), group (Game)
en: Skill of computer player 1.
et: Arvutimängija 1 tase.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
et: Kas 2. mängijat mängib arvuti.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Kepler AI.
et: Kas arvutimängija 2 kasutab Kepleri AI-d või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Newton AI.
et: Kas arvutimängija 2 kasutab Newtoni AI-d või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill2), group (Game)
en: Skill of computer player 2.
et: Arvutimängija 2 tase.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForComputer), group (Game)
en: Pause before each computer move.
et: Paus enne iga arvutikäiku.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForStep), group (Game)
en: Pause before each cascade step.
et: Paus enne iga ahelkäiku.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: KJumpingCube
et: KDE Hüppav Kuubik

en: Tactical one or two player game
et: Taktikaline ühe või kahe mängijaga mäng

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
et: (c) 1998-2000: Matthias Kiefer

en: Various improvements
et: Mitmesugused parandused

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
et: Uuendamine KDE4 jaoks ning SVG graafika toetus.

en: Graphics for KDE 4.0 version.
et: KDE versiooni 4.0 graafika.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Computer Player 1
et: Arvutimängija 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer2)
en: Playing now
et: Mängib

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Style of Play
et: Mängu stiil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
et: Algaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
et: Keskmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
et: Ekspert

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Computer Player 2
et: Arvutimängija 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForComputer)
en: Pause before each computer move
et: Paus enne iga arvutikäiku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
et: Mängulaua suurus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
et: Mängijate värv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
et: 1. mängija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
et: 2. mängija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
et: Neutraalne:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AnimationType)
en: Cascade Move Display
et: Ahelreaktsiooni näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationNone)
en: None (no pauses)
et: Puudub (pause pole)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationDelay)
en: Darken and pause
et: Tumendamine ja paus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationBlink)
en: Blink rapidly
et: Kiire vilkumine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationSpread)
en: Scatter dots
et: Liikuvad täpid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SpeedSlider)
en: Cascade Move Time
et: Ahelreaktsiooni aeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Short
et: Lühike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Long
et: Pikk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForStep)
en: Pause before each cascade step
et: Paus enne iga ahelkäiku
