kjumpingcube - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Winner
fa: برنده

en: General
fa: عمومی

en: New Game
fa: بازی جدید

en: There was an error in saving file
    %1
fa: در ذخیره پرونده، یک خطا وجود داشت
    %1

en: The file %1 does not exist!
fa: پرونده %1موجود نمی‌باشد!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
fa: فایل %1 یا فایل مناسب مکعب‌های جهنده نمی‌باشد

en: There was an error loading file
    %1
fa: هنگام بارگذاری پرونده، خطایی وجود داشت
    %1

en: Current player:
fa: بازیکن جاری:

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
fa: رنگ مکعبهای بی‌طرف.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
fa: رنگ بازیکن ۱.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
fa: رنگ بازیکن ۲.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
fa: اندازه حوزه بازی.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
fa: آیا بازیکن ۱توسط رایانه بازی داده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
fa: آیا بازیکن ۲ توسط رایانه بازی داده می‌شود.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

en: KJumpingCube
fa: مکعب‌های جهنده

en: Tactical one or two player game
fa: رزم‌آرایی یک یا دو بازیکن

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
fa: حق‌کپی ۱۹۹۸-۲۰۰۰ ماتیاس کیفر

en: Matthias Kiefer
fa: ماتیاس کیفر

en: Benjamin Meyer
fa: بنیامین مِیر

en: Various improvements
fa: اصلاحات مختلف

en: Ian Wadham
fa: لَن وادهام

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
fa: به‌روز رسانی به KDE4 و پشتیبانی از مار‌های هنری SVG.

en: Eugene Trounev
fa: ایگوئن ترونو

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
fa: مبتدی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
fa: متوسط

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
fa: ماهر

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
fa: اندازه تخته

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
fa: رنگ بازیکنان

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
fa: بازیکن ۱:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
fa: بازیکن ۲:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
fa: بی‌طرف:
