kjumpingcube 0 - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Winner
hr: Pobjednik

en: General
hr: Opće

en: There was an error in saving file
    %1
hr: Tijekom spremanja datoteke došlo je do pogreške
    %1

en: The file %1 does not exist!
hr: Datoteka %1 ne postoji!

en: There was an error loading file
    %1
hr: Tijekom učitavanja datoteke došlo je do pogreške
    %1

en: Current player:
hr: Trenutni igrač:

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
hr: Boja prvog igrača.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
hr: Boja drugog igrača.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
hr: Veličina polja za igru.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
hr: Dali računalo igra kao prvi igrač.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
hr: Dali računalo igra kao drugi igrač.

en: Tactical one or two player game
hr: Taktička igra za jednog ili dva igrača

en: Various improvements
hr: Razna poboljšanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
hr: Početnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
hr: Prosječan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
hr: Stručnjak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
hr: Veličina ploče

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
hr: Igrač 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
hr: Igrač 2:
