kjumpingcube - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Winner
lt: Laimėtojas

en: General
lt: Bendri

en: New Game
lt: Naujas žaidimas

en: There was an error in saving file
    %1
lt: Įvyko klaida įrašant failą
    %1

en: The file %1 does not exist!
lt: Failas %1 neegzistuoja!

en: There was an error loading file
    %1
lt: Įvyko klaida įkeliant failą
    %1

en: Current player:
lt: Dabartinis žaidėjas:

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
lt: Neutralių kubų spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
lt: 1 žaidėjo spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
lt: 2 žaidėjo spalva.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
lt: Žaidimo lauko dydis.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
lt: Ar žaidėjas 1 yra valdomas kompiuterio.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
lt: Ar žaidėjas 2 yra valdomas kompiuterio.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Tactical one or two player game
lt: Taktinis vieno arba dviejų žaidėjų žaidimas

en: Various improvements
lt: Įvairūs patobulinimai

en: Graphics for KDE 4.0 version.
lt: KDE 4.0 versijos grafika.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
lt: Pradedantysis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
lt: Vidutinis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
lt: Ekspertas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
lt: Lentos dydis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
lt: Žaidėjų spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
lt: Žaidėjas 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
lt: Žaidėjas 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
lt: Neutralus:
