kjumpingcube - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: General
lv: Pamata

en: New Game
lv: Jauna spēle

en: There was an error in saving file
    %1
lv: Gadījās kļūda saglabājot failu
    %1

en: The file %1 does not exist!
lv: Fails %1 nepastāv!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
lv: Fails %1 nav KJumpingCube spēles fails!

en: There was an error loading file
    %1
lv: Gadījās kļūda faila ielādē
    %1

en: Current player:
lv: Aktīvais spēlētājs:

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
lv: Neitrālo kubu krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
lv: Pirmā spēlētāja krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
lv: Otrā spēlētāja krāsa.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
lv: Spēles laukuma izmērs.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
lv: Vai pirmais spēlētājs ir dators.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
lv: Vai otrais spēlētājs ir dators.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Tactical one or two player game
lv: Taktiska viena vai divu spēlētāju spēle.

en: Various improvements
lv: Dažādi uzlabojumi

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
lv: Pielāgošana KDE4 un SVG grafikas atbasts.

en: Graphics for KDE 4.0 version.
lv: Grafika KDE4.0 versijai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
lv: Iesācējs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
lv: Vidējs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
lv: Eksperts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
lv: Laukuma izmērs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
lv: Spēlētāju krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
lv: Pirmais spēlētājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
lv: Otrais spēletājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
lv: Neitrāls:
