kjumpingcube - en to nl translation catalogue (81 entries)

en: Sorry, doing a move...
nl: Helaas, bezig met een zet...

en: Game over
nl: Spel afgelopen

en: The winner is Player %1!
nl: Speler %1 is de winnaar!

en: Winner
nl: Winnaar

en: General
nl: Algemeen

en: Start game
nl: Spel starten

en: Continue game
nl: Spel voortzetten

en: Start computer move
nl: Zet met computer beginnen

en: Your turn
nl: Uw beurt

en: Player %1
nl: Speler %1

en: Computer player %1 is moving
nl: Computerspeler %1 doet een zet

en: The computer could not find a valid move.
nl: De computer kon geen geldige zet vinden.

en: Show next step
nl: Volgende stap tonen

en: Finishing move...
nl: Zet afronden...

en: Interrupt game
nl: Spel onderbreken

en: Stop computing
nl: Berekenen stoppen

en: Stop showing move
nl: Tonen van zet stoppen

en: Stop animation
nl: Animatie stoppen

en: New Game
nl: Nieuw spel

en: The file %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Het bestand %1 bestaat al.
    Wilt u het overschrijven?

en: Game saved as %1
nl: Spel opgeslagen als %1

en: There was an error in saving file
    %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het opslaan van bestand
    %1

en: The file %1 does not exist!
nl: Het bestand %1 bestaat niet!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
nl: Het bestand %1 is geen spelbestand van KJumpingCube.

en: There was an error loading file
    %1
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het laden van bestand
    %1

en: You have changed the size setting of the game and that requires a new game to start.
    
    Do you wish to abandon the current game or continue playing and restore the previous size setting?
nl: U hebt de afmeting van het spel gewijzigd en dat vereist het beginnen van een nieuw spel.
    
    Wilt u het huidige spel verlaten of doorgaan met spelen en de voorgaande afmeting herstellen?

en: You have requested a new game, but there is already a game in progress.
    
    Do you wish to abandon the current game?
nl: U hebt een nieuw spel gevraagd, maar er is al een spel bezig.
    
    Wilt u het huidige spel verlaten?

en: New Game?
nl: Nieuw spel?

en: Abandon Game
nl: Spel verlaten

en: Continue Game
nl: Spel voortzetten

en: The file's cube box size is outside the range %1 to %2. It will be set to %1.
nl: De kubusgrootte is buiten de reeks %1 tot %2. Het zal worden ingesteld op %1.

en: Missing input line for cube %1.
nl: Ontbrekende invoerregel voor kubus %1.

en: Owner of cube %1 is outside the range 0 to 2.
nl: Eigenaar van kubus %1 is buiten de reeks 0 tot 2.

en: Value of cube %1 is outside the range 1 to %2.
nl: Waarde van kubus %1 is buiten de reeks 1 tot %2.

en: Current player is neither 1 nor 2.
nl: Huidige speler is noch 1 noch 2.

en: Current player:
nl: Huidige speler:

en: Settings
nl: Instellingen

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: Animation speed of overflowing dice
nl: Animatiesnelheid van overlopende dobbelsteen

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationNone), group (Game)
en: Animation type None (no pauses).
nl: Animatietype Geen (geen pauzes).

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationDelay), group (Game)
en: Animation type Darken and pause.
nl: Animatietype Donkerder maken en pauzeren.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationBlink), group (Game)
en: Animation type Blink rapidly.
nl: Animatietype Snel laten knipperen.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpread), group (Game)
en: Animation type Scatter dots.
nl: Animatietype Punten verspreiden.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
nl: Kleur van neutrale kubussen.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
nl: kleur voor speler 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
nl: Kleur voor speler 2.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
nl: Grootte van het speelveld.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
nl: Of speler 1 door de computer zal worden gespeeld.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Kepler AI.
nl: Of computerspeler 1 Kepler AI gebruikt.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Newton AI.
nl: Of computerspeler 1 Newton AI gebruikt.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill1), group (Game)
en: Skill of computer player 1.
nl: Speelsterkte van de computerspeler 1.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
nl: Of speler 2 door de computer zal worden gespeeld.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Kepler AI.
nl: Of computerspeler 2 Kepler AI gebruikt.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Newton AI.
nl: Of computerspeler 2 Newton AI gebruikt.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill2), group (Game)
en: Skill of computer player 2.
nl: Speelsterkte van de computerspeler 2.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForComputer), group (Game)
en: Pause before each computer move.
nl: Pauzeer voor elke zet van de computer.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForStep), group (Game)
en: Pause before each cascade step.
nl: Pauzeer voor elke cascade-stap.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Tactical one or two player game
nl: Tactisch spel voor één of twee spelers

en: Various improvements
nl: Verschillende verbeteringen

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
nl: Opwaardering naar KDE 4 en ondersteuning vooor SVG-illustraties.

en: Graphics for KDE 4.0 version.
nl: Illustraties voor de KDE 4.0-versie.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Computer Player 1
nl: Computerspeler 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer2)
en: Playing now
nl: Nu spelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Style of Play
nl: Speelstijl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
nl: Gemiddeld

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Computer Player 2
nl: Computerspeler 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForComputer)
en: Pause before each computer move
nl: Pauzeer voor elke zet van de computer

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
nl: Bordgrootte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
nl: Kleuren van spelers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
nl: Speler 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
nl: Speler 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
nl: Neutraal:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AnimationType)
en: Cascade Move Display
nl: Zet de weergave van de zetten achter elkaar (cascade)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationNone)
en: None (no pauses)
nl: Geen (geen pauzes)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationDelay)
en: Darken and pause
nl: Donkerder maken en pauzeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationBlink)
en: Blink rapidly
nl: Snel laten knipperen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationSpread)
en: Scatter dots
nl: Punten verspreiden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SpeedSlider)
en: Cascade Move Time
nl: Verplaatsingstijd van Cascade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Short
nl: Kort

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Long
nl: Lang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForStep)
en: Pause before each cascade step
nl: Pauzeer voor elke cascade-stap
