kjumpingcube - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Winner
pa: ਜੇਤੂ

en: General
pa: ਸਧਾਰਨ

en: The file %1 does not exist!
pa: ਫਾਇਲ %1 ਮੌਜੂਦ ਨਹੀਂ ਹੈ!

en: There was an error loading file
    %1
pa: ਫਾਇਲ ਲੋਡ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ
    %1

en: Current player:
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਖਿਡਾਰੀ:

en: Various improvements
pa: ਕੋਈ ਸੁਧਾਰ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
pa: ਸ਼ੁਰੂਆਤੀ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
pa: ਔਸਤ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
pa: ਮਾਹਿਰ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
pa: ਖਿਡਾਰੀ 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
pa: ਖਿਡਾਰੀ 2:
