kjumpingcube - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: Sorry, doing a move...
sk: Prepáčte, vykonávam ťah...

en: Game over
sk: Koniec hry

en: The winner is Player %1!
sk: Vyhral hráč %1!

en: Winner
sk: Víťaz

en: General
sk: Všeobecné

en: Start game
sk: Spustiť hru

en: Continue game
sk: Pokračovať hru

en: Start computer move
sk: Spustiť ťah počítača

en: Your turn
sk: Ste na ťahu

en: Player %1
sk: Hráč %1

en: Computer player %1 is moving
sk: Počítačový hráč %1 sa hýbe

en: The computer could not find a valid move.
sk: Počítač nenašiel platný ťah.

en: Show next step
sk: Zobraziť ďalší ťah

en: Finishing move...
sk: Ukončujem ťah...

en: Interrupt game
sk: Prerušiť hru

en: Stop computing
sk: Zastaviť počítanie

en: Stop showing move
sk: Zastaviť zobrazovanie ťahu

en: Stop animation
sk: Zastaviť animáciu

en: New Game
sk: Nová hra

en: The file %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
sk: Súbor '%1' už existuje.
    Chcete ho prepísať?

en: Game saved as %1
sk: Hra bola uložená ako %1

en: There was an error in saving file
    %1
sk: Chyba pri ukladaní súboru
    %1

en: The file %1 does not exist!
sk: Súbor %1 neexistuje!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
sk: Súbor %1 nie je súbor s hrou pre KJumpingCube!

en: There was an error loading file
    %1
sk: Chyba pri načítavaní súboru
    %1

en: You have changed the size setting of the game and that requires a new game to start.
    
    Do you wish to abandon the current game or continue playing and restore the previous size setting?
sk: Zmenili ste nastavenie veľkosti hry a to vyžaduje spustenie novej hry.
    
    Prajete si opustiť aktuálnu hru alebo pokračovať v hre a obnoviť predošlé nastavenie veľkosti?

en: You have requested a new game, but there is already a game in progress.
    
    Do you wish to abandon the current game?
sk: Vyžiadali ste si novú hru, ale hra už beží.
    
    Chcete opustiť aktuálnu hru?

en: New Game?
sk: Nová hra?

en: Abandon Game
sk: Opustiť hru

en: Continue Game
sk: Pokračovať hru

en: The file's cube box size is outside the range %1 to %2. It will be set to %1.
sk: Veľkosť krabice kocky je mimo rozsahu %1 do %2. Bude nastavená na %1.

en: Missing input line for cube %1.
sk: Chýbajúci vstupný riadok pre kocku %1.

en: Owner of cube %1 is outside the range 0 to 2.
sk: Vlastník kocky %1 je mimo rozsahu 0 do 2.

en: Value of cube %1 is outside the range 1 to %2.
sk: Hodnota kocky %1 je mimo rozsahu 1 do %2.

en: Current player is neither 1 nor 2.
sk: Aktuálny hráč nie je 1 ani 2.

en: Current player:
sk: Aktuálny hráč:

en: Settings
sk: Nastavenia

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: Animation speed of overflowing dice
sk: Rýchlosť animácie Prehýbajúce kocky

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationNone), group (Game)
en: Animation type None (no pauses).
sk: Typ animácie žiadny (bez pozastavenia).

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationDelay), group (Game)
en: Animation type Darken and pause.
sk: Typ animácie Stmaviť a pozastaviť.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationBlink), group (Game)
en: Animation type Blink rapidly.
sk: Typ animácie Blikať rýchlo.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpread), group (Game)
en: Animation type Scatter dots.
sk: Typ animácie Rozptýlené body.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
sk: Farba neutrálnych kociek.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
sk: Farba hráča 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
sk: Farba hráča 2.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
sk: Veľkosť hracej plochy.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
sk: Či za hráča 1 hrá počítač.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Kepler AI.
sk: Či počítačový hráč 1 používa Kepler UI.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Newton AI.
sk: Či počítačový hráč 1 používa Newton UI.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill1), group (Game)
en: Skill of computer player 1.
sk: Úroveň počítačového hráča 1.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
sk: Či za hráča 2 hrá počítač.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Kepler AI.
sk: Či počítačový hráč 1 používa Kepler UI.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Newton AI.
sk: Či počítačový hráč 2 používa Newton UI.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill2), group (Game)
en: Skill of computer player 2.
sk: Úroveň počítačového hráča 2.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForComputer), group (Game)
en: Pause before each computer move.
sk: Pozastaviť pred každým počítačovým ťahom.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForStep), group (Game)
en: Pause before each cascade step.
sk: Pozastaviť pred každým kaskádovým ťahom

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Tactical one or two player game
sk: Taktická hra pre jedného alebo dvoch hráčov

en: Various improvements
sk: Rôzne vylepšenia

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
sk: Inovácia na KDE4 a podpora pre SVG grafiku.

en: Graphics for KDE 4.0 version.
sk: Grafika pre verziu v KDE4.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Computer Player 1
sk: Počítačový hráč 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer2)
en: Playing now
sk: Teraz hrám

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Style of Play
sk: Štýl hry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
sk: Začiatočník

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
sk: Priemerný

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Computer Player 2
sk: Počítačový hráč 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForComputer)
en: Pause before each computer move
sk: Pozastaviť pred každým počítačovým ťahom

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
sk: Veľkosť hracej plochy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
sk: Farby hráčov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
sk: Hráč 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
sk: Hráč 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
sk: Neutrálne:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AnimationType)
en: Cascade Move Display
sk: Kaskádové zobrazenie pohybu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationNone)
en: None (no pauses)
sk: Žiadne (bez pozastavenia)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationDelay)
en: Darken and pause
sk: Stmaviť a pozastaviť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationBlink)
en: Blink rapidly
sk: Blikať rýchlo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationSpread)
en: Scatter dots
sk: Rozptýlené body

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SpeedSlider)
en: Cascade Move Time
sk: Kaskádový čas pohybu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Short
sk: Stručné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Long
sk: Dlhé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForStep)
en: Pause before each cascade step
sk: Pozastaviť pred každým kaskádovým krokom
