kjumpingcube - en to sl translation catalogue (84 entries)

en: Sorry, doing a move…
sl: Žal, izvaja se premik…

en: Game over
sl: Konec igre

en: The winner is Player %1!
sl: Zmagal je igralec %1!

en: Winner
sl: Zmagovalec

en: General
sl: Splošno

en: Start game
sl: Začni igro

en: Continue game
sl: Nadaljuj igro

en: Start computer move
sl: Računalnik naj izvede premik

en: Your turn
sl: Vaša poteza

en: Player %1
sl: Igralec %1

en: Computer player %1 is moving
sl: Računalniški igralec %1 izvaja potezo

en: The computer could not find a valid move.
sl: Računalnik ni našel veljavne poteze.

en: Show next step
sl: Prikaži naslednji korak

en: Finishing move…
sl: Zaključevanje poteze…

en: Interrupt game
sl: Prekini igro

en: Stop computing
sl: Zaustavi računanje

en: Stop showing move
sl: Zaustavi prikazovanje premikov

en: Stop animation
sl: Zaustavi animacijo

en: New Game
sl: Nova igra

en: The file %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
sl: Datoteka %1 že obstaja.
    Ali jo želite prepisati?

en: Game saved as %1
sl: Igra shranjena kot %1

en: There was an error in saving file
    %1
sl: Prišlo je do napake med shranjevanjem datoteke
    %1

en: The file %1 does not exist!
sl: Datoteka %1 ne obstaja!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
sl: Datoteka %1 ni datoteka z igro KJumpingCube!

en: There was an error loading file
    %1
sl: Prišlo je do napake med nalaganjem datoteke
    %1

en: You have changed the size setting of the game and that requires a new game to start.
    
    Do you wish to abandon the current game or continue playing and restore the previous size setting?
sl: Spremenili ste nastavitev velikosti igre in to zahteva zagon nove igre.
    
    Ali želite zapustiti trenutno igro ali obnoviti nastavitev velikosti in nadaljevati z igro?

en: You have requested a new game, but there is already a game in progress.
    
    Do you wish to abandon the current game?
sl: Zahtevali ste novo igro, ampak igra že poteka.
    
    Ali želite zapustiti trenutno igro?

en: New Game?
sl: Nova igra?

en: Abandon Game
sl: Zapusti igro

en: Continue Game
sl: Nadaljuj igro

en: The file's cube box size is outside the range %1 to %2. It will be set to %1.
sl: Velikost škatle v datoteki je zunaj obsega %1 do %2. Nastavljena bo na %1.

en: Missing input line for cube %1.
sl: Manjka vhodna vrstica za kocko %1.

en: Owner of cube %1 is outside the range 0 to 2.
sl: Lastnik kocke %1 je zunaj obsega 0 do 2.

en: Value of cube %1 is outside the range 1 to %2.
sl: Vrednost kocke %1 je zunaj obsega 1 do %2.

en: Current player is neither 1 nor 2.
sl: Trenutni igralec ni niti 1 niti 2.

en: Current player:
sl: Trenutni igralec:

en: Settings
sl: Nastavitve

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: Animation speed of overflowing dice
sl: Hitrost animacije presežne kocke

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationNone), group (Game)
en: Animation type None (no pauses).
sl: Vrsta animacije: Brez (brez premorov).

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationDelay), group (Game)
en: Animation type Darken and pause.
sl: Vrsta animacije: potemni in naredi premor.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationBlink), group (Game)
en: Animation type Blink rapidly.
sl: Vrsta animacije: hitro utripaj.

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpread), group (Game)
en: Animation type Scatter dots.
sl: Vrsta animacije: razprši pike.

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
sl: Barva nevtralnih kvadratkov.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
sl: Barva igralca 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
sl: Barva igralca 2.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
sl: Velikost igralne plošče.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
sl: Ali igralca 1 igra računalnik.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Kepler AI.
sl: Ali igralec 1 uporablja Keplerjevo umetno inteligenco.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Newton AI.
sl: Ali igralec 1 uporablja Newtonovo umetno inteligenco.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill1), group (Game)
en: Skill of computer player 1.
sl: Spretnost računalniškega igralca 1.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
sl: Ali igralca 2 igra računalnik.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Kepler AI.
sl: Ali igralec 2 uporablja Keplerjevo umetno inteligenco.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Newton AI.
sl: Ali igralec 2 uporablja Newtonovo umetno inteligenco.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill2), group (Game)
en: Skill of computer player 2.
sl: Spretnost računalniškega igralca 2.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForComputer), group (Game)
en: Pause before each computer move.
sl: Naredi premor pred vsako potezo računalnika.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForStep), group (Game)
en: Pause before each cascade step.
sl: Naredi premor pred vsako kaskado.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Tactical one or two player game
sl: Taktična igra za enega ali dva igralca

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
sl: © 1998-2000, Matthias Kiefer

en: Various improvements
sl: Različne izboljšave

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
sl: Nadgradnja na KDE4 in podpora grafično podobo SVG.

en: Graphics for KDE 4.0 version.
sl: Grafika za različico v KDE 4.0.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Computer Player 1
sl: Računalniški igralec 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer2)
en: Playing now
sl: V igri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Style of Play
sl: Slog igranja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
sl: Začetnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
sl: Povprečnež

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
sl: Strokovnjak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Computer Player 2
sl: Računalniški igralec 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForComputer)
en: Pause before each computer move
sl: Naredi premor pred vsako potezo računalnika

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
sl: Velikost plošče

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
sl: Barve igralcev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
sl: Igralec 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
sl: Igralec 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
sl: Nevtralni:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Cascade Move Display
sl: Kaskadno premikaj zaslon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationNone)
en: None (no pauses)
sl: Brez (brez premorov)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationDelay)
en: Darken and pause
sl: Potemni in naredi premor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationBlink)
en: Blink rapidly
sl: Hitro utripaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationSpread)
en: Scatter dots
sl: Razprši pike

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SpeedSlider)
en: Cascade Move Time
sl: Čas premika kaskade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Short
sl: Kratek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Long
sl: Dolg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForStep)
en: Pause before each cascade step
sl: Naredi premor pred vsako kaskado
