kdegames - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Winner
sq: Fituesi

en: General
sq: Të Përgjithshme

en: New Game
sq: Lojë e Re

en: Current player:
sq: Luajtësi i tanishëm:

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
sq: Ngjyra e kubave neutralë.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

en: Various improvements
sq: Përmirësime të ndryshme

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
sq: Përditësimi në KDE4 dhe mbështetja për punet artistike SVG.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
sq: Fillestar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
sq: Mesatare

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
sq: Ekspert

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
sq: Madhësia e Fushës

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
sq: Lojtari 1 :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
sq: Lojtari 2:
