kjumpingcube - en to uk translation catalogue (88 entries)

en: Sorry, doing a move...
uk: Вибачте, виконуємо хід…

en: Game over
uk: Гру завершено

en: The winner is Player %1!
uk: Виграв гравець %1!

en: Winner
uk: Переможець

en: General
uk: Загальне

en: Start game
uk: Почати гру

en: Continue game
uk: Продовжити гру

en: Start computer move
uk: Розпочати хід комп’ютера

en: Your turn
uk: Ваш хід

en: Player %1
uk: Гравець %1

en: Computer player %1 is moving
uk: Ходить комп'ютерний гравець %1

en: The computer could not find a valid move.
uk: Комп’ютеру не вдалося знайти коректного ходу.

en: Show next step
uk: Показати наступний крок

en: Finishing move...
uk: Завершуємо хід…

en: Interrupt game
uk: Перервати гру

en: Stop computing
uk: Припинити обчислення

en: Stop showing move
uk: Припинити показ ходу

en: Stop animation
uk: Припинити анімацію

en: New Game
uk: Нова гра

en: The file %1 already exists.
    Do you want to overwrite it?
uk: Файл %1 вже існує.
    Хочете його замінити?

en: Game saved as %1
uk: Гру збережено як %1

en: There was an error in saving file
    %1
uk: Під час спроби запису файла сталася помилка
    %1

en: The file %1 does not exist!
uk: Файл %1 не існує!

en: The file %1 is not a KJumpingCube gamefile!
uk: Файл %1 не схожий на файл гри KJumpingCube!

en: There was an error loading file
    %1
uk: Помилка завантаження файла
    %1

en: You have changed the size setting of the game and that requires a new game to start.
    
    Do you wish to abandon the current game or continue playing and restore the previous size setting?
uk: Вами змінено параметр розміру ігрової дошки. Його може бути застосовано лише до нової гри.
    
    Хочете припинити поточну гру чи продовжити гру і відновити попереднє значення параметра розміру?

en: You have requested a new game, but there is already a game in progress.
    
    Do you wish to abandon the current game?
uk: Ви наказали програмі розпочати нову гру, але поточну гру ще не завершено.
    
    Хочете припинити поточну гру?

en: New Game?
uk: Нова гра?

en: Abandon Game
uk: Припинити гру

en: Continue Game
uk: Продовжити гру

en: The file's cube box size is outside the range %1 to %2. It will be set to %1.
uk: Розмір поля клітинки у файлі лежить поза межами діапазону від %1 до %2. Буде встановлено розмір %1.

en: Missing input line for cube %1.
uk: Не вистачає рядка вхідних даних для клітинки %1.

en: Owner of cube %1 is outside the range 0 to 2.
uk: Значення власника клітинки %1 лежить поза межами діапазону від 0 до 2.

en: Value of cube %1 is outside the range 1 to %2.
uk: Значення клітинки %1 лежить за межами діапазону від 1 до %2.

en: Current player is neither 1 nor 2.
uk: Номер поточного гравця не дорівнює 1 або 2.

en: Current player:
uk: Поточний гравець:

en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpeed), group (Game)
en: Animation speed of overflowing dice
uk: Швидкість анімації переповнення клітинки

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationNone), group (Game)
en: Animation type None (no pauses).
uk: Тип анімації «Немає (без пауз)».

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationDelay), group (Game)
en: Animation type Darken and pause.
uk: Тип анімації «Затемнення і затримка».

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationBlink), group (Game)
en: Animation type Blink rapidly.
uk: Тип анімації «Миттєве блимання».

note: i18n: ectx: label, entry (AnimationSpread), group (Game)
en: Animation type Scatter dots.
uk: Тип анімації «Розсіювання крапок».

note: i18n: ectx: label, entry (Color0), group (Game)
en: Color of neutral cubes.
uk: Колір нейтральних клітинок.

note: i18n: ectx: label, entry (Color1), group (Game)
en: Color of player 1.
uk: Колір гравця 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Color2), group (Game)
en: Color of player 2.
uk: Колір гравця 2.

note: i18n: ectx: label, entry (CubeDim), group (Game)
en: Size of the playing field.
uk: Розмір поля гри.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer1), group (Game)
en: Whether player 1 is played by the computer.
uk: Чи комп'ютер грає за гравця 1.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Kepler AI.
uk: Визначає, чи використовуються для гравця 1 можливості алгоритму Кеплер.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton1), group (Game)
en: Whether computer player 1 uses Newton AI.
uk: Визначає, чи використовуються для гравця 1 можливості алгоритму Ньютон.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill1), group (Game)
en: Skill of computer player 1.
uk: Майстерність комп'ютерного гравця 1.

note: i18n: ectx: label, entry (ComputerPlayer2), group (Game)
en: Whether player 2 is played by the computer.
uk: Чи комп'ютер грає за гравця 2.

note: i18n: ectx: label, entry (Kepler2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Kepler AI.
uk: Визначає, чи використовуються для гравця 2 можливості алгоритму Кеплер.

note: i18n: ectx: label, entry (Newton2), group (Game)
en: Whether computer player 2 uses Newton AI.
uk: Визначає, чи використовуються для гравця 2 можливості алгоритму Ньютон.

note: i18n: ectx: label, entry (Skill2), group (Game)
en: Skill of computer player 2.
uk: Майстерність комп'ютерного гравця 2.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForComputer), group (Game)
en: Pause before each computer move.
uk: Пауза перед наступним ходом комп’ютера.

note: i18n: ectx: label, entry (PauseForStep), group (Game)
en: Pause before each cascade step.
uk: Пауза перед кожним кроком у серії.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Tactical one or two player game
uk: Тактична гра для одного або двох гравців

en: (c) 1998-2000, Matthias Kiefer
uk: © Matthias Kiefer, 1998–2000

en: Various improvements
uk: Різні вдосконалення

en: Upgrade to KDE4 and SVG artwork support.
uk: Оновлення до KDE4 і підтримка графіки SVG.

en: Graphics for KDE 4.0 version.
uk: Графіка для версії KDE 4.0.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Computer Player 1
uk: Комп'ютерний гравець 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ComputerPlayer2)
en: Playing now
uk: Грає зараз

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Style of Play
uk: Стиль гри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_Kepler1) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_Kepler2)
en: Kepler
uk: Кеплер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_Newton1) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_Newton2)
en: Newton
uk: Ньютон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
uk: Новак

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
uk: Звичайний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
uk: Експерт

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Computer Player 2
uk: Комп'ютерний гравець 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForComputer)
en: Pause before each computer move
uk: Пауза перед кожним ходом комп’ютера

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Board Size
uk: Розмір поля

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: 3x3
uk: 3⨯3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: 15x15
uk: 15⨯15

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Players' Colors
uk: Кольори гравців

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Player 1:
uk: Гравець 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Player 2:
uk: Гравець 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Neutral:
uk: Нейтральний:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AnimationType)
en: Cascade Move Display
uk: Показ каскадних ходів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationNone)
en: None (no pauses)
uk: Немає (без пауз)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationDelay)
en: Darken and pause
uk: Затемнення і затримка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationBlink)
en: Blink rapidly
uk: Миттєве блимання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AnimationSpread)
en: Scatter dots
uk: Розсіювання крапок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, SpeedSlider)
en: Cascade Move Time
uk: Тривалість каскадного ходу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Short
uk: Коротка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Long
uk: Довга

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseForStep)
en: Pause before each cascade step
uk: Пауза перед кожним кроком у серії
