kjumpingcube - en to xh translation catalogue (7 entries)

en: Winner
xh: Umphumeleli

en: There was an error in saving file
    %1
xh: Bekukho imposiso yokugcina ifayile
    %1

en: The file %1 does not exist!
xh: Ifayile %1 ayisekho!

en: There was an error loading file
    %1
xh: Bekukho imposiso yokulayisha ifayile
    %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Beginner
xh: Umqali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Average
xh: Umndilili

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Expert
xh: Ingcali
