klavaro 1.9.7 - en to kk translation catalogue (209 entries)

en: Klavaro - Progress
kk: Klavaro - Прогресс

en: _Lesson:
kk: Са_бақ:

en: Value
kk: Мәні

en: _Reset
kk: _Тастау

en: Close this window, returning to the exercise.
kk: Жаттығуға оралу үшін мына терезені жабу.

en: _Close
kk: _Жабу

en: Load other exercises/lessons
kk: Басқа жаттығулар/сабақтарды жүктеу

en: _Other texts
kk: Ба_сқа да мәтіндер

en: Edit the character set to be used in this lesson.
kk: Осы сабақта қолданылатын әріптер жиынын өзгерту.

en: This is a specific exercise, adjusted to your error profile.
kk: Бұл арнайы жаттығу, сіздің қателеріңізге бейімделген.

en: Drag and drop text here to practice with it.
kk: Мәтінмен шынығу үшін оны осында ұстап тартып әкеліңіз.

en: Show the virtual keyboard and the relation between fingers and keys.
kk: Виртуалды пернетақтаны мен саусақ пен пернелер қатынасын көрсету.

en: _Keyboard
kk: Перн_етақта

en: Select the font to be used in the exercise window.
kk: Жаттығу терезесінде қолданылатын қаріпті таңдау.

en: Font definition
kk: Қаріп сипаттамасы

en: Co_urse information
kk: Курс ақ_параты

en: Charts showing the learning progress along the exercises.
kk: Жаттығу бойынша үйрену үрдісін көрсететін сызба.

en: _Progress
kk: Үрді_с

en: Exit the application immediately.
kk: Қолданбадан қазір шығу.

en: Return to the main menu.
kk: Басты мәзірге оралу.

en: B_ack to menu
kk: Мә_зірге оралу

en: Show local and external scores from other users.
kk: Басқа да пайдаланушылардың ішкі және сыртқы нәтижесін көрсету.

en: _Top 10
kk: Алға_шқы 10-дық

en: Change language
kk: Тілді ауыстыру

en: Attention!
kk: Ескерту!

en: Do you confirm?
kk: Сіз сенімдісіз бе?

en: _No
kk: Ж_оқ

en: _Yes
kk: _Ия

en: Klavaro - Select file
kk: Klavaro - Файлды таңдау

en: _Cancel
kk: Б_ас тарту

en: _Open
kk: А_шу

en: Re_name:
kk: Ат_ын ауыстыру:

en: Rename the selected item.
kk: Белгіленген бөлік атын ауыстыру.

en: Read a text file and add a copy of it here. The file must be encoded in UTF-8.
kk: Мәтіндік файлды оқу мен көшіру. Файл UTF-8 кодына сай болу керек.

en: _Open text file
kk: Мәті_ндік файлды ашу

en: Paste text that was copied to the clipboard.
kk: Алмасу буферіндегі мәтінді кірістіру.

en: _Paste from clipboard
kk: Ал_масу буферінен кірістіру

en: Remove the selected item.
kk: Белгіленген бөлікті өшіру.

en: _Remove copied file
kk: Кө_шірілген файлды өшіру

en: Apply the selected item to create an exercise.
kk: Жаңа жаттығуды жасау үшін белгіленген бөлікті іске асыру.

en: _Apply
kk: Іс_ке асыру

en: Close this window.
kk: Осы терезені жабу.

en: Country / Custom
kk: Ел / Таңдауыңызша

en: Variant
kk: Нұсқа

en: Remove the selected custom layout.
kk: Тандалған перне жаймасын өшіру.

en: _Remove
kk: Ө_шіру

en: Toggles the shift effect on the keys. Alternates between the upper and lower characters of the keys.
kk: Батырмалар ауыстырғышы. Үлкен және кіші әріптерін теру айырмашылығы.

en: thumbs
kk: бас саусақтар

en: S_ave as:
kk: Қала_йша сақтау:

en: Show previous screen.
kk: Алдыңғы экранды көрсету.

en: _Previous step
kk: _Алдыңғы қадам

en: Show next screen.
kk: Келесі экранды көрсету.

en: _Next step
kk: _Келесі қадам

en: Return without any modification.
kk: Еш өзгерусіз шығу.

en: Save the current keyboard layout with the name specified above.
kk: Пернетақта жаймасын жоғарыда аталған атпен сақтау.

en: _Save and use
kk: Сақ_тау мен қолдану

en: If you like those beautiful hands, click here to close this window keeping them.
kk: Мына әдемі қолдарды экранда көргіңіз келсе, осыны белгілеңіз.

en: _Keep hands
kk: Қ_олдарды көрсету

en: Klavaro - Main menu
kk: Klavaro - Басты мәзір

en: Don't be shy about learning the basics!
kk: Алғашқы оқуға ұялмаңыз!

en: Learn how to type correctly
kk: Дұрыс теруге үйреніңіз

en: Initial training for your fingers.
kk: Саусақтарыңызға бастапқы машықтану.

en: First steps with initial training
kk: Бастапқы машықтанумен алғашқы қадамдар

en: Memorizing the keyboard practicing random keys exercises.
kk: Кездейсоқ жаттығулар көмегімен пернетақтаны есте сақтау.

en: Practice with random keys
kk: Кездейсоқ пернелермен машықтану

en: Accelerating the touches practicing random words exercises.
kk: Кездейсоқ сөздік жаттығулар көмегімен теру машығын үдету.

en: Practice with random words
kk: Кездейсоқ сөздермен машықтану

en: Becoming proficient practicing complete paragraphs exercises.
kk: Толық мәтіндер көмегімен тәжірибе жинау.

en: Practice with complete texts
kk: Толық мәтіндермен машықтану

en: Speech
kk: Сөйлеу

en: Your language here.
kk: Сіздің тіліңіз осында.

en: Keyboard layout for modules 1 and 2. Also used informatively in the fluidness contest.
kk: 1 мен 2 модульге пернетақта жаймасы. Сондай-ақ жаттықтыққа сайыста қолданылады.

en: _Keyboard:
kk: П_ернетақта:

en: Language for modules 3 and 4.
kk: 3 пен 4 модульдеріне тіл

en: _Language:
kk: Ті_л:

en: Little tip about this program.
kk: Бағдарлама жөнінде бір ауыз сөз.

en: _Help
kk: Кө_мек

en: General information about the program.
kk: Бағдарлама жөніңде жалпы ақпарат.

en: _About...
kk: Осы _туралы...

en: About 'Klavaro'
kk: 'Klavaro' жөнінде

en: Yet another touch typing tutor
kk: Тағы да бір теруді үйретуші

en: Remember always: someone loves you!
kk: Еске сақтаңыз: сізді де біреу сүйеді!

en: Help?
kk: Көмек?

en: This is a tip. Now you press this button to return to the main menu.
kk: Бұл - кеңес. Енді бұл батырманы шертіп, басты мәзірге оралыңыз.

en: The main menu of the application is very straightforward. Just select the type of exercise you wish to take. Do not worry about clicking any button on the screen. The buttons will never hurt you!
kk: Бағдарламаның басты мәзірі сізбен дос. Тек қалаған жаттығуды таңданыз. Экран бетіндегі кез-келген батырмаға басуға қобалжымаңыз. Батырма өткір пышақ емес!

en: Also the controls have tips which will appear if you hover over them with your mouse. These tips can come in very handy. To see how these tips work, position your mouse over the button below, and without clicking, wait for the tip to appear...
kk: Басқару батырмаларында да кеңестер бар, тышқанды апарғанда көрсетіледі. Бұл кеңестердің әсері көп. Оны істе көру үшін, төмендегі батырмаға тышқанды апарыңыз, шертпей-ақ үстіне орнатыңыз, және біраз күтіңіз...

en: Top 10
kk: Алғашқы 10-дық

en: Publish to the web your local scores.
kk: Ішкі нәтижені сайтқа жариялау.

en: _Participate
kk: Қат_ысу

en: Download from the web the most up to date ranking.
kk: Бірінші қатардағылар тізімін интернеттен алу.

en: _Update
kk: Жаңар_ту

en: (Custom)
kk: (Таңдауыңызша)

en: (Edit custom)
kk: (Таңдауыңызшаны түзету)

en: (Default)
kk: (Бастапқы)

en: Dictation mode (depends on this speech synthesizer: %s) | Dictation mode (depends on one of these speech synthesizers: %s)
kk[0]: Сөйлеу режимі (сөйлеу синтезаторына байланысты: %s)

note: Set main labels (for translation)
en: Introduction
kk: Мазмұны

en: Basic course
kk: Бастапқы сабақ

en: Adaptability
kk: Бейімделу

en: Speed
kk: Жылдамдық

en: Fluidity
kk: Жаттықтық

en: Keys:
kk: Пернелер:

en: Connecting...
kk: Байланыс орнату...

en: Overwrite user layout
kk: Пайдаланушы жаймасын алмастыру

en: This will OVERWRITE an existent keyboard layout.
kk: Бұл бар болып тұрған пернетақта жаймасын АЛМАСТЫРАДЫ.

en: Remove user layout
kk: Пайдаланушы жаймасын өшіру

en: This will REMOVE an existent keyboard layout.
kk: Бұл бар болып тұрған пернетақта жаймасын ӨШІРЕДІ.

en: Reset progress data
kk: Үрдіс ақпаратын өшіру

en: Accuracy
kk: Дәлдік

en: (WPM)
kk: (Сөз/мин)

en: Errors
kk: Қателер

en: Touch times (s)
kk: Тию саны

en: Score
kk: Нәтиже

note: Translators: your language code (first 2 letters of your po-file)
en: en
kk: kk

en: The basic course focuses on having you read the characters presented to you on screen and typing the corresponding keys. Remember to keep your hands correctly oriented on the home row of the keyboard at all times (see introduction on main menu).
kk: Бастапқы сабақ экран бетіндегі таңбаларды оқып, сәйкес пернелерді басуды үйрену үшін арналған. Есте сақтаңыз - әр уақытта қолдарыңызды сәйкес пернелерге дұрыс ұстаныз (басты мәзір мазмұнынан қара).

en: The key set used in each series will be shown in the above message line. The [Space], [Shift] and [Enter] keys may not show up there but are used very often.
kk: Әр серияда қолданылатын пернелер жиыны жоғарыдағы хабарлау бөлігінде көрсетіледі. [Space], [Shift] және [Enter]  пернелері көрсетілмесе де, олар өте жиі қолданылады.

en: The message line below follows and echoes your key presses. If required, it changes and displays instructions for actions required from you.
kk: Төмендегі хабарлау бөлігі терген перненің соңынан жүреді. Егер қажет болса, сізге қажетті өзгерістерді хабарлап, көрсетіп отырады.

en: Here you may practice and improve your memorization of all keys. There will be sentences presented with nonsense words which mix some numbers and symbols.
kk: Мұнда барлық батырмамен машықтануға болады. Сан мен таңбалар араласқан кездейсоқ сөйлемдер де болады.

en: In order to keep the lesson contents language and keyboard independent, accented letter combinations will probably not appear. For real word sentences, please use the fourth option of the main menu (about fluidness).
kk: Сабақ құрамасының тілі мен пернетақтаны өзара тәуелсіз қылу үшін, айтуға болатын әріптер жиындары кездеспеуі мүмкін. Нақты сөйлемдер үшін басты мәзірдегі төртінші бөлікті таңдауды өтінеміз (жаттықтық жөнінде).

en: After each exercise there will be a brief statistics panel reviewing your performance along with some relevant comments.
kk: Әрбір жаттығудан кейін қосымша нұсқаулық пен сіз меңгерген қысқаша статистика көрсетіледі.

en: This exercise is very similar to the second one, for adaptability. The difference is that here you'll type real words.
kk: Бұл жаттығу үйренуде екіншіге ұқсас болып келеді. Айырмашылығы - бұл жерде сіз нақты сөздерді тересіз.

en: The default language is the actual one of the interface. But you may select any other texts with words you would like to use. Press the 'Other' option above and add files containing those texts.
kk: Бағдарламаның негізгі тілі осында да қолданылады. Бірақ, сізге басқа да бір мәтіндерді таңдауға болады. Жоғарыдағы 'Басқа' батырмасына шертіп, қажетті мәтіндік файлды қоса аласыз.

en: With this exercise the focus is on speed. So, you are supposed to type really fast and I will only flatter you when you deserve it!
kk: Бұл жаттығу теру жылдамдығына арналған. Сонымен, сізге енді шынымен тез теру керек болады, оған жарасаңыз, мен сіз үшін қуанышты боламын!

en: We will now use complete sentences and paragraphs which make logical sense. This may distract you while you type if you try to understand what you are entering. The previous exercises were aimed at getting you to type without interpreting and analyzing the content.
kk: Біз қазір мағынасы бар сөйлемдер мен параграфтарды қолданамыз. Егер сіз не теріп жатқанын түсінуге тырыссаңыз, бұл сізге теру кезінде қапы келтіруі мүмкін. Алдыңғы сабақтың мақсаты сізге мәтінді түсінбей-ақ және ойланбай теру болған.

en: We do not mean to imply that the typists must behave like a robot, without understanding what they type. We do aim to develop the skill of typing, making it an automatic reflex akin to the acts of walking, talking, etc. After reaching this goal, the act of typing will become automatic and require little concentration. Then you will be able to pay attention to the real meaning of the text.
kk: Біз сізге сіз не теріп жатқанын түсінбей, робот секілді теруді айтқымыз келмейді. Біздің мақсат теру шеберлігін дамыту, игері жүру, теруді демалу, жүру сияқты автоматты қылу. Шамалы жетістіктен кейін теру шеберлігі автоматты болып, аз көңіл бөлуді сұрайды. Содан кейін ғана мәтіннің мазмұнына назар аудара аласыз.

en: These exercises are longer. Each exercise consists of three paragraphs and the emphasis is placed on correctness and rhythm, with a minimum speed requirement. Here you will be required to use the backspace key to correct any mistakes. In other words, only input without error will be accepted.
kk: Бұл жаттығулар ұзақтау. Әр жаттығу үш параграфтан тұрады және минималды жылдамдықты қажет етіп, ритм мен дәлдікке көңіл бөлінеді. Мұнда сізге өшіру батырмасымен қателерді түзеуге керек болады. Басқаша айтқанда, тек қатесіз енгізу есепке алынады.

en: Correct positioning of the hands and fingers is very important to efficient typing. You will learn faster and type better if you follow the next recommendations.
kk: Теру кезінде қол мен саусақтарды дұрыс орналастыру реті маңызды рөлге ие. Келесі нұсқаумен жүрсеңіз, тезірек үйренесіз және жылдамырақ тере алатын боласыз.

en: The index-finger tips rest over each of the two keys which have a small raised mark, in the center of the keyboard.
kk: Сұқ саусақтар пернетақтаның ортасында орналасқан кертігі бар екі перненің үстінде орналасады.

en: These marks function as 'tactile hooks' for your fingers to remain at the correct position. This way, with a little experience, you will not need to look at the keyboard to see if your fingers are properly positioned.
kk: Саусақтарыныз орнықты позицияға бөленуге 'тактилді кертік' жасалынған. Осы арқылы пернетақтаға қарау қажет емес, тек кертікті сезсеңіз болады.

en: The tips of the other fingers lie naturally beside the index ones, over the keys on the same row of the keyboard.
kk: Қалған саусақтардың орналасу реті сұқ саусақтың қатарынан басталады.

en: The outside edges of your thumbs rest over the space bar.
kk: Бас саусақтың сыртқы шеті пробел пернесінде орналасады.

en: The part of the hands closest to the wrist (the base) rest over the table, outside the keyboard. Without this kind of support the arms would quickly tire.
kk: Білезікке жақын орналасқан қолдың бөлігі пернетақта сыртында болу керек. Бұл ұстамсыз қолдың тез шаршауына әкеледі.

en: This is referred to as the home position for the hands. From it the fingers move all over the keyboard, reaching all the keys as naturally and quickly as possible. To reach this goal one uses a specific relation between each key and finger. This relation will be learned gradually as you complete the basic course.
kk: Бұл қолдардың басты орналасуы. Осы орналасудан саусақтар бүкіл пернетақтамен жылжып, барлық пернелерге ыңғайлы және тез жетеді. Осы мақсатқа жету үшін саусақтар мен пернелер арасындағы қатынасты үйренуіңіз қажет, яғни, әр саусақтың тек ол басатын пернелер жиыны бар. Бұл қатынасты бастапқы курсты аяқтаған кезде үйренесіз.

en: When learning the relation between fingers and keys, it is very important that you only move the finger which must press the key and allow all other fingers to remain in the home position.
kk: Саусақтар мен пернелер өзара қатынасын үйрену кезінде, тек пернені басу тиіс саусақты жылжытып, қалған саусақтар өз орнында қалуы керек.

en: After memorizing this relationship, you can relax the previous rule some, so that you can attain greater speed while typing.
kk: Өзара қатынасын есте сақтағаннан кейін, алдыңғы ережеден біраз демала аласыз, жылдам теруге жете аласыз.

en: You should be prepared to start training with the basic course. It will take effort and patience to be successful as a typist. We trust you have these and look forward to your success!
kk: Басты курстан бастау үшін дайын болуыңыз керек. Шебер теруші болу сізден күш салуды мен назарыңызды талап етеді. Ол қасиеттер сізден табылатынына сенеміз!

en: Step %i
kk: Қадам № %i

note: Recommendations
en: To position the hands
kk: Қолдар орналасуы

note: Final words
en: Go ahead!
kk: Ақ жол!

en: Click on any key to see which finger you must use:
kk: Кез-келген батырманы басу қай саусақты қолдану керегін көрсетеді:

en: Relation between fingers and keys
kk: Саусақ пен батырманың байланысы

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Create or modify a custom keyboard layout
kk: Басқа пернетақта жаймасын жасау немесе өзгерту

en: small finger
kk: кішкентай саусақ

en: ring finger
kk: кіші саусақ

en: middle finger
kk: орта саусақ

en: index finger
kk: сұқ саусақ

en: Press and edit me
kk: Маған басып, өзгерт

en: Lesson:
kk: Сабақ:

en: Paragraphs:
kk: Параграфтар:

en: Klavaro - Basic Course
kk: Klavaro - Бастапқы сабақ

en: Klavaro - Adaptability
kk: Klavaro - Бейімделу

en: Adaptability exercises: automating the fingers responses, typing over all the keyboard.
kk: Бейімделу жаттығулары: пернетақтаның барлық батырмасын баса саусақтарды қозғалтуға автоматтандыру.

en: Klavaro - Velocity
kk: Klavaro - Жылдамдық

en: Velocity exercises: accelerate typing real words.
kk: Жылдамдық жаттығулары: шын сөздерді теруді үдету.

en: Klavaro - Fluidness
kk: Klavaro - Жаттықтық

en: Fluidness exercises: accuracy typing good sense paragraphs.
kk: Жаттықтық жаттығулары: параграфтарды теру кезіндегі дәлдікке шынығу.

en: End of exercise. Press [Enter] to start another.
kk: Жаттығу соңы. Басқасын бастау үшін [Enter] басыңыз.

en: Learning the key positions.
kk: Пернелер орналасу орындарына үйрену.

en: Press any key to start the exercise.
kk: Жаттығуды бастау үшін кез-келген пернені басыңыз.

en: Start typing when you are ready.
kk: Дайын болғаннан кейін теруді бастаңыз.

en: Use backspace to correct errors.
kk: Қателерді түзету үшін backspace қолданыңыз.

en: ps.: logging not performed for this session: the number of typed characters (%i) must be greater than %i.
kk: ps.: бұл сессияға қайта кіруге болмайды: (%i) терілген символдың саны %i мәнінен үлкен болу керек.

en: ps.: you have entered the Top 10 list, great!
kk: ps.: Сіз Бірінші 10 қатарына ендіңіз, Бәрекелді!

en: ps.: the text you just typed doesn't seem to be similar to ordinary texts in the language currently selected: we can't account for it in the 'Top 10' contest.
kk: ps.: жаңа ғана терілген мәтін берілген тілдегі шын мәтінге ұқсамайтын секілді: біздің 'Бірінші 10' қатарына кіре алмайсыз.

note: Begin the accuracy
en: STATISTICS
kk: СТАТИСТИКА

en: Elapsed time:
kk: Кеткен уақыт:

en: minute and | minutes and
kk[0]: минут және

en: second | seconds
kk[0]: секунд

en: Error ratio:
kk: Қателер:

en: Accuracy:
kk: Тиянақтылық:

en: Goal:
kk: Мақсаты:

en: Characters per second:
kk: Секундына таңба:

en: (CPS)
kk: (Таңба/сек)

en: Words per minute:
kk: Минутына сөз:

en: Fluidness:
kk: Жаттықтылық:

en: Comments:
kk: Пікірлер:

en: space
kk: бос аралық

note: Translators: the name of letter Y
en: wye
kk: игрек

en: apostrophe
kk: апостроф

note: Translators: double quote symbol: "
en: quote
kk: тырнақша

note: Translators: ampersand symbol: &
en: ampersand
kk: амперсанд

note: Error frequencies or touch times
en: Character
kk: Таңба

en: Date & Time
kk: Күні және уақыты

en: Positions of keys seems to be learned!
kk: Пернелер позициясын жаттауыңыз керек!

en:  Congratulations!
     You have accomplished the entire basic course.
     Go to the next type of exercise: adaptability.
     There you will practice mainly the accuracy.
kk:  Құттықтаймыз!
     Сіз бастапқы сабақты бітірдіңіз.
     Енді келесі бейімделу сабағына көшіңіз.
     Бұл сізге ұқыпты теруге үйретеді.

en:  All right, now you got it!
     Go to the next lesson.
kk:  Жақсы, сіз бұны соқтыңыз!
     Келесі сабаққа көшіңіз.

en:  Very good!
     You succeeded with an accuracy rate above %.0f%%.
     Now it is time to increase your velocity.
     Go to the 3rd exercise at the main menu.
kk:  Өте жақсы!
     Сіз %.0f%% ұқыптылығымен бітірдіңіз.
     Қазір жылдамдықты арттыру уақыты келді.
     Басты мәзірдегі үшінші жаттығуға көшіңіз.

en: Pasted_or_dropped
kk: Енгізілген не тасталған

en:  You are just beginning.
     Be patient, try it again every day, rest and don't worry so much:
     persistence and practice will improve your velocity.
kk:  Сіз тек бастауыш екенсіз.
     Шыдамды бол, күнде қайталап отыр, қатты ашуланба:
     тұрақты қайталау сізді жылдамдыққа әкеледі.

en:  Very good. You are almost there.
     Can you finally reach %.0f WPM?
kk:  Өте тамаша. Сіз мына жерге жақынсыз.
     Енді минутына %.0f сөз теруге қалай қарайсыз?

en:  Excellent. For this course, that is enough.
     Try now the fluidness exercises, OK?
kk:  Пай-пай. Әзірше бұл жеткілікті.
     Жаттықтылыққа үйренеміз бе?

note: Translators: Dvorak here means that infamous ergonomic keyboard layout. Feel free to change the speed mastery analogy.
en:  Dvorak master!
     I have no words to express my admiration!
kk:  Дворак шеберісіз!
     Сізге айтар сөзім жоқ!

en:  You type accurately but not so fast.
     Can you reach %.0f WPM?
kk:  Сіз ұқыпты тергенімен, жылдамдығыңыз аз.
     Минутына %.0f сөзден аса аласыз ба?

en:  Your rhythm is not so constant. Calm down.
     For now, try to make the fluidness greater than %i%%.
kk:  Сіздің теру ритміңіз тұрақты емес.
     Қазірге %i%% жылдамдықтан асыңыз.

en:  You are almost getting there. Type more fluently.
     I want a fluidness greater than %.0f%%.
kk:  Сіз мына жерге жақынсыз. Тезірек теріңіз.
     Мен %.0f%% жылдамдығынан көп көргім келіп тұр.

en:  Congratulations!
     It seems to me that you are a professional.
     You don't need this program (me) anymore.
     Hope you have enjoyed. Thanks and be happy!
kk:  Бәрекелді!
     Сіз КӘСІПҚОЙ болдыңыз.
     Енді сізге мына бағдарламаның керегі жоқ.
     Сізге ұнады деп үміттенемін. Рахмет, және бақытты болыңыз!

en:  How can you type so fast?
     You have exceeded all my expectations.
     Are you a machine? Could you teach me?
     I can not help you anymore. Go to an expert!
kk:  Сіз қалай тез тересіз?
     Сіз мен күткеннен асып кеттініз.
     Сіз роботсыз ба? Маған сабақ бересіз бе?
     Мен сізге көмектесе алмаймын. Экспертке Қош келдініз!

en: Name
kk: Аты

en: Chars
kk: Таңбалар

en: When
kk: Қашан

en: Local scores
kk: Ішкі нәтижелер

en: External scores
kk: Сыртқы нәтижелер

en: Empty ranking. Please practice fluidness.
kk: Нәимжелері жоқ. Жылдамдыққа үйреніңіз.

en: Not able to download files
kk: Файлды жүктеуге мүмкін емес

en: not found
kk: табылмады

en: Are you sure you have it installed in your system?
kk: Жүйеңізде оның орнаталғанына сенімдісіз бе?

en: Could not download file from the host server.
kk: Серверден файлды жүктеп алу талабы сәтсіз.

en: Not able to upload files
kk: Файлды жүктеу мүмкін емес

en: Could not upload/download scores.
kk: Нәтижелерді жіберуге/жүктеуге мүмкін емес
