klavaro 3.10 - en to uk translation catalogue (233 entries)

en: Klavaro - Progress
uk: Klavaro — поступ

en: _Lesson:
uk: _Урок:

en: Value
uk: Значення

en: Clear progress data.
uk: Вилучити дані щодо поступу.

en: _Reset
uk: Від_новити

en: Close this window, returning to the exercise.
uk: Закрити це вікно, повернутися до вправи.

en: _Close
uk: _Закрити

note: Everything means ALL the progress charts statistics.
en: everything!
uk: усе!

note: Confirmation check-button for removing data.
en: Clear data for every module, if checked!
uk: Призведе до вилучення даних усіх модулів, якщо лишити позначеним!

en: Load other exercises/lessons
uk: Завантажити інші вправи або уроки

en: _Other texts
uk: _Інші тексти

en: Edit the character set to be used in this lesson.
uk: Змініть набір символів, який буде використано для цього уроку.

en: This is a specific exercise, adjusted to your error profile.
uk: Це особлива вправа, яку побудовано на основі аналізу ваших помилок.

en: Edit the character set to be used in lessons after 43: they are customizable!
uk: Змініть набір символів, який буде використано для уроків після 43: набір символів можна налаштувати.

en: Drag and drop text here to practice with it.
uk: Перетягніть і скиньте сюди фрагмент тексту, щоб вправлятися з цим фрагментом.

en: Press here to restart the exercise. Hotkey: [Ctrl-R]
uk: Натисніть тут, щоб почати вправу з початку. Скорочення: Ctrl+R

en: Show the virtual keyboard and the relation between fingers and keys.
uk: Показати віртуальну клавіатуру і зв’язок між пальцями і клавішами.

en: _Keyboard
uk: _Клавіатура

en: Select the font to be used in the exercise window.
uk: Виберіть шрифт, який буде використано у вікні вправ.

en: Font definition
uk: Визначення шрифту

en: Alternative color scheme, needs restart!
uk: Альтернативна схема кольорів — потребує перезапуску!

en: Co_urse information
uk: Відомості щодо _уроків

en: Charts showing the learning progress along the exercises.
uk: Діаграми поступу навчального процесу за вправами.

en: _Progress
uk: _Поступ

en: Exit the application immediately.
uk: Негайно завершити роботу програми.

en: Return to the main menu.
uk: Повернутися до основного меню.

en: B_ack to menu
uk: _Назад до меню

en: Show local and external scores from other users.
uk: Показати локальні та загальні результати інших користувачів.

en: _Top 10
uk: _Найкраща десятка

en: Change language
uk: Змінити мову

en: Attention!
uk: Увага!

en: Do you confirm?
uk: Підтверджуєте?

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: Klavaro - Select file
uk: Klavaro — вибір файла

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Re_name:
uk: Пере_йменувати:

en: Rename the selected item.
uk: Перейменувати позначений пункт.

en: Read a text file and add a copy of it here. The file must be encoded in UTF-8.
uk: Прочитати текстовий файл і додати його копію сюди. Кодуванням символів файла має бути UTF-8.

en: _Open text file
uk: _Відкрити текстовий файл

en: Paste text that was copied to the clipboard.
uk: Вставити фрагмент тексту, який було скопійовано до буфера обміну даними.

en: _Paste from clipboard
uk: Вс_тавити з буфера

en: Remove the selected item.
uk: Вилучити позначений пункт.

en: _Remove copied file
uk: Ви_лучити скопійований файл

en: Apply the selected item to create an exercise.
uk: Застосувати вибраний пункт для створення вправи.

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: Close this window.
uk: Закрити це вікно.

en: Country / Custom
uk: Країна/Нетипова

en: Variant
uk: Варіант

en: Remove the selected custom layout.
uk: Вилучити позначену нетипову розкладку.

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Toggles the shift effect on the keys. Alternates between the upper and lower characters of the keys.
uk: Вмикає або вимикає використання Shift для клавіш. Змінює призначення клавіш з введення малих літер на введення великих, і навпаки.

en: SPACE BAR
uk: Пробіл

en: thumbs
uk: великі пальці

en: S_ave as:
uk: Зберегти _як:

en: Show previous screen.
uk: Показати попередню сторінку.

en: _Previous step
uk: _Попередній крок

en: Show next screen.
uk: Показати наступну сторінку.

en: _Next step
uk: _Наступний крок

en: Return without any modification.
uk: Повернутися без внесення змін.

en: Save the current keyboard layout with the name specified above.
uk: Зберегти поточну розкладку клавіатури з вказаною вище назвою.

en: _Save and use
uk: _Зберегти і використати

en: If you like those beautiful hands, click here to close this window keeping them.
uk: Якщо вам потрібні ці чудові ручки, натисніть тут і закрийте це вікно, зберігши показ ручок.

en: _Keep hands
uk: _Показувати руки

en: Klavaro - Main menu
uk: Klavaro — головне меню

en: Don't be shy about learning the basics!
uk: Не соромтеся почати з основ!

en: Learn how to type correctly
uk: Навчіться друкувати правильно

en: Initial training for your fingers.
uk: Початкове тренування для ваших пальців.

en: First steps with initial training
uk: Перші кроки з початковим тренуванням

en: Memorizing the keyboard practicing random keys exercises.
uk: Запам’ятовування розташування клавіш за допомогою вправ з натискання випадкових послідовностей клавіш.

en: Practice with random keys
uk: Вправа з випадковими клавішами

en: Accelerating the touches practicing random words exercises.
uk: Прискорення натискання клавіш за допомогою вправ з введення випадкових послідовностей слів.

en: Practice with random words
uk: Вправа з випадковими словами

en: Becoming proficient practicing complete paragraphs exercises.
uk: Набуття професійних навичок за допомогою вправ з введення цілих абзаців тексту.

en: Practice with complete texts
uk: Вправа з повноцінними текстами

en: Speech
uk: Диктування

en: Your language here.
uk: Вкажіть тут вашу мову.

en: Keyboard layout for modules 1 and 2. Also used informatively in the fluidness contest.
uk: Розкладка клавіатури для модулів 1 і 2. Використовується також для вправ з перемиканням.

en: _Keyboard:
uk: _Клавіатура:

en: Language for modules 3 and 4.
uk: Мова для модулів 3 і 4.

en: _Language:
uk: _Мова:

en: Little tip about this program.
uk: Невеличка підказка щодо цієї програми.

en: _Help
uk: _Довідка

en: General information about the program.
uk: Загальні відомості щодо програми.

en: _About...
uk: _Про програму…

en: About 'Klavaro'
uk: Про «Klavaro»

en: Yet another touch typing tutor
uk: Ще одна програма для навчання набору наосліп

en: Remember always: someone loves you!
uk: Завжди пам’ятайте: хтось вас любить!

en: Help?
uk: Допомогти?

en: This is a tip. Now you press this button to return to the main menu.
uk: Це підказка. Тепер натисніть кнопку, щоб повернутися до основного меню.

en: The main menu of the application is very straightforward. Just select the type of exercise you wish to take. Do not worry about clicking any button on the screen. The buttons will never hurt you!
uk: Пункти основного меню програми прості і зрозумілі. Просто виберіть тип вправи, який вам потрібен. Не бійтеся натискати будь-які з кнопок у вікні. Їх натискання цілком безпечне!

en: Also the controls have tips which will appear if you hover over them with your mouse. These tips can come in very handy. To see how these tips work, position your mouse over the button below, and without clicking, wait for the tip to appear...
uk: Крім того, для елементів керування буде показано панелі підказок, якщо ви наведете на них вказівник миші. Ці підказки можуть бути дуже корисними. Щоб познайомитися зі способом роботи підказок, наведіть вказівник на розташовану нижче кнопку і без натискання кнопок миші зачекайте, доки буде показано підказку…

en: Top 10
uk: Найкраща десятка

en: Show extra information.
uk: Показати додаткові відомості.

en: Hide extra information.
uk: Приховати додаткові відомості.

en: Publish to the web your local scores.
uk: Оприлюднити у інтернеті ваші локальні результати.

en: _Participate
uk: В_зяти участь

en: Download from the web the most up to date ranking.
uk: Звантажити з інтернету найсвіжіші результати.

en: _Update
uk: _Оновити

en: A very flexible and efficient touch typing tutor.
uk: Дуже гнучка та ефективна програма для навчання набору наосліп

en: (Custom)
uk: (Нетиповий)

en: (Edit custom)
uk: (Редагувати нетиповий)

en: (Default)
uk: (Типовий)

en: Dictation mode (depends on this speech synthesizer: %s) | Dictation mode (depends on one of these speech synthesizers: %s)
uk[0]: Режим диктанту (залежить від таких систем синтезу мовлення: %s)
uk[1]: Режим диктанту (залежить від таких систем синтезу мовлення: %s)
uk[2]: Режим диктанту (залежить від таких систем синтезу мовлення: %s)
uk[3]: Режим диктанту (залежить від такої системи синтезу мовлення: %s)

note: Set main labels (for translation)
en: Introduction
uk: Вступ

en: Basic course
uk: Основний курс

en: Adaptability
uk: Пристосування

en: Speed
uk: Швидкість

en: Fluidity
uk: Плавність

en: Keys:
uk: Клавіші:

en: Connecting...
uk: З'єднання…

en: Overwrite user layout
uk: Перезаписати розкладку користувача

en: This will OVERWRITE an existent keyboard layout.
uk: У результаті виконання цієї дії буде перезаписано існуючу розкладку клавіатури.

en: Remove user layout
uk: Вилучення розкладки користувача

en: This will REMOVE an existent keyboard layout.
uk: У результаті виконання цієї дії буде вилучено існуючу розкладку клавіатури.

en: Reset progress data
uk: Вилучення даних щодо поступу

en: This will DELETE all the progress data of all modules.
uk: Буде вилучено всі дані щодо поступу в усіх модулях.

en: This will delete the data of this chart. <%s>
uk: У результаті буде вилучено дані цієї діаграми. <%s>

en: This will delete the progress data of the module. (%s)
uk: У результаті буде вилучено усі дані щодо поступу у модулі. (%s)

en: Accuracy
uk: Точність

en: (WPM)
uk: (сл./хв.)

en: Errors
uk: Помилки

en: Touch times (s)
uk: Тривалість натискання (у с)

en: Score
uk: Результат

note: Translators: your language code (first 2 letters of your po-file)
en: en
uk: uk

en: The basic course focuses on having you read the characters presented to you on screen and typing the corresponding keys. Remember to keep your hands correctly oriented on the home row of the keyboard at all times (see introduction on main menu).
uk: Призначенням основного курсу є навчання читанню символів з екрана і натисканню відповідних клавіш. Не забувайте, що руки слід весь час тримати відповідно (див. вступ у основному меню).

en: The key set used in each series will be shown in the above message line. The [Space], [Shift] and [Enter] keys may not show up there but are used very often.
uk: Набір клавіш, використаний у послідовності буде показано над рядком повідомлень. Клавіші «Пробіл», «Shift» та «Enter» не буде показано, але їх доведеться використовувати доволі часто.

en: The message line below follows and echoes your key presses. If required, it changes and displays instructions for actions required from you.
uk: У рядку повідомлень, розташованому нижче, буде показано натиснуті вами клавіші. Якщо потрібно, дані у рядку буде замінено на настанови щодо дії, якої від вас вимагає програма.

en: Here you may practice and improve your memorization of all keys. There will be sentences presented with nonsense words which mix some numbers and symbols.
uk: У цій області ви будете вправлятися і покращувати ваші навички з запам’ятовування клавіш. Тут буде показано речення з беззмістовних слів, перемішаних з цифрами та символами пунктуації.

en: In order to keep the lesson contents language and keyboard independent, accented letter combinations will probably not appear. For real word sentences, please use the fourth option of the main menu (about fluidness).
uk: Оскільки автори намагалися вилучити з залежності від мови та розкладки клавіатури, ви не побачите у текстах акцентованих літер. Якщо вам потрібні тексти з такими літерами, будь ласка, скористайтеся четвертим пунктом у головному меню («Плавність»).

en: After each exercise there will be a brief statistics panel reviewing your performance along with some relevant comments.
uk: Після кожного вправи програма покаже вам коротке повідомлення зі статистичними даними щодо темпу введення тексту та ознайомить вас з відповідними коментарями.

en: This exercise is very similar to the second one, for adaptability. The difference is that here you'll type real words.
uk: Ця вправа дуже подібна до другої («Пристосування»). Відмінність полягає лише у тому, що у цій вправі використано справжні слова.

en: The default language is the actual one of the interface. But you may select any other texts with words you would like to use. Press the 'Other' option above and add files containing those texts.
uk: Типовою мовою буде мова, що відповідає мові інтерфейсу. Але ви можете вибрати будь-який інший текст зі словами, на яких ви хочете потренуватися. Натисніть кнопку «Інше», розташовану вище і додайте файли з вашими текстами.

en: With this exercise the focus is on speed. So, you are supposed to type really fast and I will only flatter you when you deserve it!
uk: Метою цієї вправи є підвищення швидкості друку. Отже, щоб програма належно оцінила ваші здібності, вам слід друкувати дуже швидко!

en: We will now use complete sentences and paragraphs which make logical sense. This may distract you while you type if you try to understand what you are entering. The previous exercises were aimed at getting you to type without interpreting and analyzing the content.
uk: У цій вправі буде використано цілі речення та абзаци, які логічно пов’язано між собою. Спроби зрозуміти текст під час його введення можуть відволікти вас від друку. Метою попередніх вправ було навчання друку без розуміння і аналізу тексту, який ви вводите.

en: We do not mean to imply that the typists must behave like a robot, without understanding what they type. We do aim to develop the skill of typing, making it an automatic reflex akin to the acts of walking, talking, etc. After reaching this goal, the act of typing will become automatic and require little concentration. Then you will be able to pay attention to the real meaning of the text.
uk: Нашою метою не було зробити з вас робота, який вводить речення за реченням, не розуміючи змісту. Ми намагалися розвинути навички друку, зробити їх так само природними, як навички ходьби, мови тощо. Після того, як цієї мети було досягнуто, дія з друку стає автоматичною і не вимагає зайвої концентрації, отже ви зможете приділити більше уваги змісту тексту, який ви вводите.

en: These exercises are longer. Each exercise consists of three paragraphs and the emphasis is placed on correctness and rhythm, with a minimum speed requirement. Here you will be required to use the backspace key to correct any mistakes. In other words, only input without error will be accepted.
uk: Ці вправи є об’ємнішими. Кожна з вправ складається з трьох абзаців. Акцент зроблено на правильності та ритміці, без обмежень на мінімальну швидкість друку. У цих вправах вам доведеться користуватися клавішею Backspace для виправленням можливих помилок. Іншими словами, прийнятним буде лише текст, у якому немає друкарських помилок.

en: Correct positioning of the hands and fingers is very important to efficient typing. You will learn faster and type better if you follow the next recommendations.
uk: Правильне розташування рук і пальців є дуже важливим для ефективного набору. Ви зможете швидше навчитися і краще друкувати, якщо виконуватимете наведені нижче настанови.

en: The index-finger tips rest over each of the two keys which have a small raised mark, in the center of the keyboard.
uk: Кінчики вказівних пальців слід розташувати над двома клавішами з виступами у центрі клавіатури.

en: These marks function as 'tactile hooks' for your fingers to remain at the correct position. This way, with a little experience, you will not need to look at the keyboard to see if your fingers are properly positioned.
uk: Виступи призначено бути «тактильними зачіпками» для ваших пальців. Вони допомагають правильно розташовувати руки. Таким чином, за певного тренування, вам не потрібно буде дивитися на клавіатуру, щоб правильно розташувати ваші пальці над клавішами.

en: The tips of the other fingers lie naturally beside the index ones, over the keys on the same row of the keyboard.
uk: Кінчики інших пальців слід розташувати у ненапруженому стані поряд з кінчиками вказівних пальців, над клавішами того самого ряду на клавіатурі.

en: The outside edges of your thumbs rest over the space bar.
uk: Зовнішні краї ваших великих пальців розташовуються на клавіші пробілу.

en: The part of the hands closest to the wrist (the base) rest over the table, outside the keyboard. Without this kind of support the arms would quickly tire.
uk: Частини п’ясті руки, розташовані поряд з зап’ястком, слід покласти на стіл поза поверхнею клавіатури. Без такої опори руки швидко втомлюватимуться.

en: This is referred to as the home position for the hands. From it the fingers move all over the keyboard, reaching all the keys as naturally and quickly as possible. To reach this goal one uses a specific relation between each key and finger. This relation will be learned gradually as you complete the basic course.
uk: Це основна позиція рук. З неї руки рухаються над клавіатурою так, щоб натискання будь-яких клавіш було якомога природнішим і швидшим. Щоб досягти цього, слід пов’язати кожну з клавіш з певним пальцем руки. Таку прив’язку слід вивчати поступово протягом основного курсу.

en: When learning the relation between fingers and keys, it is very important that you only move the finger which must press the key and allow all other fingers to remain in the home position.
uk: Під час вивчення зв’язку між пальцями і клавішами дуже важливо пересувати лише той палець, який має натиснути клавішу, залишаючи всі інші пальці у основній позиції.

en: After memorizing this relationship, you can relax the previous rule some, so that you can attain greater speed while typing.
uk: Коли зв’язок буде вивчено, ви можете дещо послабити вимогу цього правила так, щоб друк з найвищою швидкістю був для вас якомога комфортнішим.

en: The shift keys are used for capital letters and for some symbols. To get a shifted key input you should first use the small finger of the opposite hand. Just keep it in the closest Shift while reaching the target key with the other hand.
uk: Клавіші Shift використовують для введення великих літер та деяких символів. Для натискання комбінації із Shift вам слід скористатися мізинцем на протилежній руці. Просто затисніть ним найближчу клавішу Shift і одночасно натисніть потрібну клавішу пальцем іншої руки.

en: You should be prepared to start training with the basic course. It will take effort and patience to be successful as a typist. We trust you have these and look forward to your success!
uk: Тепер ви готові розпочати вправи основного курсу. Щоб досягти успіху у навчанні вам слід докладати максимум зусиль і бути терплячими. Ми сподіваємося на ваші здібності і зичимо вам якнайшвидше досягти бажаних результатів!

en: Step %i
uk: Крок %i

note: Recommendations
en: To position the hands
uk: Розташування рук

note: Final words
en: Go ahead!
uk: Поїхали!

en: Click on any key to see which finger you must use:
uk: Натисніть будь-яку клавішу, що дізнатися, яким пальцем слід її натискати:

en: Relation between fingers and keys
uk: Зв’язок між пальцями і клавішами

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Create or modify a custom keyboard layout
uk: Створіть або змініть розкладку клавіатури

en: small finger
uk: малий палець

en: ring finger
uk: безіменний палець

en: middle finger
uk: середній палець

en: index finger
uk: вказівний палець

en: Press and edit me
uk: Натисніть і змініть

en: Lesson:
uk: Урок:

en: Paragraphs:
uk: Абзаци:

en: Klavaro - Basic Course
uk: Klavaro — основний курс

en: Klavaro - Adaptability
uk: Klavaro — пристосування

en: Adaptability exercises: automating the fingers responses, typing over all the keyboard.
uk: Вправи з пристосування рук: автоматичне визначення пальців під час друку на всій поверхні клавіатури.

en: Klavaro - Velocity
uk: Klavaro — швидкість

en: Velocity exercises: accelerate typing real words.
uk: Вправи на швидкість: збільште швидкість друку справжніх слів.

en: Klavaro - Fluidness
uk: Klavaro — плавність

en: Fluidness exercises: accuracy typing good sense paragraphs.
uk: Вправи з плавності друку: точне введення змістовних абзаців тексту.

en: End of exercise. Press [Enter] to start another.
uk: Вправу завершено. Натисніть Enter, щоб розпочати нову.

en: Learning the key positions.
uk: Вивчення розташування клавіш.

en: Press any key to start the exercise.
uk: Натисніть будь-яку клавішу, щоб розпочати вправу.

en: Start typing when you are ready.
uk: Почніть вводити символи, щойно будете готові.

en: Use backspace to correct errors.
uk: Натисніть Backspace, щоб виправити помилки.

en: ps.: logging not performed for this session: the number of typed characters (%i) must be greater than %i.
uk: P.S. Під час цього сеансу записів додано не було: кількість введених символів (%i) має перевищувати %i.

en: ps.: you have entered the Top 10 list, great!
uk: P.S. Ви увійшли до найкращої десятки, поздоровляємо!

en: ps.: the text you just typed doesn't seem to be similar to ordinary texts in the language currently selected: we can't account for it in the 'Top 10' contest.
uk: P.S. Текст, який ви щойно вводили не є типовим текстом для поточної вибраної мови: ми не можемо зарахувати ваш результат у змаганні «Найкраща десятка».

note: Begin the accuracy
en: STATISTICS
uk: Статистика

en: Elapsed time:
uk: Витрачено часу:

en: minute and | minutes and
uk[0]: хвилина і
uk[1]: хвилини і
uk[2]: хвилин і
uk[3]: хвилина і

en: second | seconds
uk[0]: секунда
uk[1]: секунди
uk[2]: секунд
uk[3]: секунда

en: Error ratio:
uk: Частка помилок:

en: Accuracy:
uk: Точність:

en: Goal:
uk: Мета:

en: Characters per second:
uk: Символів на секунду:

en: (CPS)
uk: (симв./сек.)

en: Words per minute:
uk: Слів на хвилину:

en: Fluidness:
uk: Плавність:

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: space
uk: пробіл

note: Translators: the name of letter Y
en: wye
uk: ігрек

en: apostrophe
uk: апостроф

note: Translators: double quote symbol: "
en: quote
uk: лапки

note: Translators: ampersand symbol: &
en: ampersand
uk: амперсанд

note: Error frequencies or touch times
en: Character
uk: Символ

en: Date & Time
uk: Дата і час

en: This custom lesson is empty. You can define two or more different characters to generate a personal practice. Press the editting button in the upper-right corner.
uk: Цей нетиповий урок є порожнім. Ви можете визначити два або декілька символів для створення вашої власної вправи. Натисніть кнопку редагування у верхньому правому куті вікна.

en: Positions of keys seems to be learned!
uk: Здається, розташування клавіш вивчено!

en:  Congratulations!
     You have accomplished the entire basic course.
     Go to the next type of exercise: adaptability.
     There you will practice mainly the accuracy.
uk:  Поздоровляємо!
     Ви щойно завершили навчання на основному курсі.
     Почніть вправу на наступному рівні: Пристосування.
     Тепер вам слід досягти точності у друці.

en:  All right, now you got it!
     Go to the next lesson.
uk:  Чудово, тепер ви це можете!
     Перейдіть до наступного уроку.

en:  Your accuracy rate is below %.0f%%...
     Could you please try again to improve it?
uk:  Рівень вашої точності є нижчим за %.0f%%…
     Будь ласка, повторіть спробу, щоб покращити його?

en:  You are doing well. But...
     Could you make the accuracy reach %.0f%%?
uk:  Непогано, але…
     Можливо, вам вдасться підвищити рівень точності до %.0f%%?

en:  You are almost there, but your accuracy rate is still below %.0f%%.
     Try a few more times, or maybe you're getting upset, so go to another kind of exercise.
uk:  У вас майже вийшло, але рівень точності все ще залишається нижчим за %.0f%%.
     Спробуйте ще декілька разів. Якщо у вас не вийде, спробуйте перейти до інших типів вправ.

en:  Very good!
     You succeeded with an accuracy rate above %.0f%%.
     Now it is time to increase your velocity.
     Go to the 3rd exercise at the main menu.
uk:  Дуже добре!
     Вам вдалося досягти рівня точності, вищого за %.0f%%.
     Час покращити вашу швидкість друку.
     Перейдіть до третього типу вправ за допомогою основного меню.

en: Pasted_or_dropped
uk: Вставлено_або_скинуто

en:  You are just beginning.
     Be patient, try it again every day, rest and don't worry so much:
     persistence and practice will improve your velocity.
uk:  Ви ще на початку шляху.
     Будьте терплячими, вправляйтеся кожен день, відпочивайте і не переймайтеся:
     наполегливість і постійні вправи поступово збільшать вашу швидкість.

en:  Still away from the highway. You can do better...
     Try to reach at least %.0f WPM.
uk:  До ідеалу все ще далеко. Ви можете друкувати набагато краще…
     Спробуйте досягти результату у принаймні %.0f слів на хвилину.

en:  You are doing well, but need to go faster.
     And don't forget the accuracy. Try to get %.0f WPM.
uk:  Непогано, але можна і краще.
     Не забувайте про точність. Спробуйте досягти результату у %.0f слів на хвилину.

en:  Fine. Now you need to start running.
     Can you reach %.0f WPM?
uk:  Добре. А тепер ще швидше!
     Можете набирати зі швидкістю у %.0f слів на хвилину?

en:  Very good. You are almost there.
     Can you finally reach %.0f WPM?
uk:  Дуже добре. Майже ідеально.
     Чи не могли б ви пришвидшитися до %.0f слів на хвилину?

en:  Excellent. For this course, that is enough.
     Try now the fluidness exercises, OK?
uk:  Чудово. Для цього курсу мабуть досить.
     Перейдемо до вправи «Плавність», гаразд?

en:  Fast! Are you a professional?
     So, try to get %.0f WPM!
uk:  Швидко! Тренуєтеся до участі у змаганнях?
     Гаразд, спробуйте досягти результату у %.0f слів на хвилину!

note: Translators: Speed Racer is a reference to a Japanese anime franchise about automobile racing, also known as Mach GoGoGo.
en:  Ranking good, Speed Racer! Are you afraid of reaching %.0f WPM?
uk:  Непогано, Швидкі Пальці! Не злякаєтеся набирати зі швидкістю %.0f слів на хвилину?

note: Translators: feel free to change the reference to that martial art, if you find another good analogy.
en:  Kung-fu mastery!
     Can you fly at %.0f WPM?
uk:  Чудова майстерність!
     Можете пришвидшитися до %.0f слів на хвилину?

note: Translators: Dvorak here means that infamous ergonomic keyboard layout. Feel free to change the speed mastery analogy.
en:  Dvorak master!
     I have no words to express my admiration!
uk:  Майстер Дворака!
     Не можуть навіть висловити свого захоплення Вами!

en:  You type accurately but not so fast.
     Can you reach %.0f WPM?
uk:  Ви друкуєте точно, але не дуже швидко.
     Можете досягти швидкості у %.0f слів на хвилину?

en:  Your rhythm is not so constant. Calm down.
     For now, try to make the fluidness greater than %i%%.
uk:  Ви збиваєтеся з ритму. Заспокойтеся.
     Зараз нашою метою є досягти значення плавності, більшого за %i%%.

en:  You are almost getting there. Type more fluently.
     I want a fluidness greater than %.0f%%.
uk:  Ви майже досягли мети. Спробуйте друкувати вільніше.
     Нам потрібне значення плавності, більше за %.0f%%.

en:  Congratulations!
     It seems to me that you are a professional.
     You don't need this program (me) anymore.
     Hope you have enjoyed. Thanks and be happy!
uk:  Поздоровляємо!
     Вас можна вважати професіоналом.
     Ця програма вам більше не потрібна.
     Сподіваємося програма вам сподобалася. Дякуємо і бажаємо успіхів!

en:  How can you type so fast?
     You have exceeded all my expectations.
     Are you a machine? Could you teach me?
     I can not help you anymore. Go to an expert!
uk:  Як вам вдалося друкувати так швидко?
     Швидкість друку перевершує всі мої сподівання.
     Ви комп’ютер? Можете мене навчити?
     Я вам більше не зможу допомогти. Зверніться до експерта!

en: Name
uk: Ім’я

en: Chars
uk: Символи

en: When
uk: Дата

en: Local scores
uk: Локальні результати

en: External scores
uk: Загальні результати

en: Empty ranking. Please practice fluidness.
uk: Порожня таблиця. Будь ласка, повправляйтеся у режимі «Плавність».

en: Not able to download files
uk: Не вдалося звантажити файли

en: not found
uk: не знайдено

en: Are you sure you have it installed in your system?
uk: Ви справді бажаєте встановити це у вашій системі?

en: Could not download file from the host server.
uk: Не вдалося звантажити файл з сервера.

en: Not able to upload files
uk: Не вдалося вивантажити файли

en: Could not upload/download scores.
uk: Не вдалося вивантажити або звантажити результати.
