kio_ldap - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
ar: 
    المعلومات الإضافيّة:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
ar: لقد أرجع خادوم IDAP الخطأ: %1 ‏%2
    كان مسار LDAP هو: %3

en: LDAP Login
ar: الولوج إلى LDAP

en: site:
ar: الموقع:

en: Invalid authorization information.
ar: معلومات الاستيثاق غير صالحة.

en: LDAP connection canceled.
ar: أُلغي الاتّصال بِ‍ LDAP

en: The Ldif parser failed.
ar: فشل محلّل Ldif.

en: Invalid Ldif file in line %1.
ar: ملفّ Ldif غير صالح في سطر %1.
