kio_ldap - en to be translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
be: 
    Іншыя звесткі:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
be: LDAP-сервер вярнуў наступную памылку: %1 %2
    LDAP URL быў: %3

en: LDAP Login
be: LDAP уваход

en: site:
be: пляцоўка:

en: Invalid authorization information.
be: Несапраўдныя аўтарызацыйныя звесткі.

en: LDAP connection canceled.
be: Злучэнне LDAP скасавана.

en: The Ldif parser failed.
be: Разбор Ldif схібіў.

en: Invalid Ldif file in line %1.
be: Недапушчальны Ldif файл у радку %1.
