libkldap - en to be translation catalogue (13 entries)

en: User:
be: Карыстальнік:

en: Password:
be: Пароль:

en: Host:
be: Вузел:

en: Port:
be: Порт:

en: LDAP version:
be: Версія LDAP:

en: Size limit:
be: Абмежаванні памераў:

en:  sec
be:  сек

en: Time limit:
be: Абмежаванні часу:

en: No paging
be: Не дзяліць на старонкі

en: Page size:
be: Памер старонкі:

en: Query Server
be: Запытаць сервер

en: Filter:
be: Фільтр:

en: SASL mechanism:
be: Механізм SASL:
